Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stěrače


robert

Recommended Posts

Originální stěrače mi odešly po dvou letech používání. Nerozpadly se, ale už nestíraly tak jako dřív. Tak jsem se rozhodl pro upgrade stěračů

Nejdřív jsme koupil jenom tu gumovou pásku, abych později zjistil, že se do stěračů nedá dát (cca 80Kč). Pak jsem koupil shity v supermarketu (2x2 páry za 190 Kč).

Vydržely zhruba měsíc a ještě při stírání pleskaly ze strany na stranu. Stíraly dost hrozně a nakonec se jim odpáraly ty gumový stírací pásky.

Nakonec jsme se naštval, zajel do certifikovaného Peugeot servisu a bratru za 745 Kč jsme koupil originály. I když mě později zmátlo, že přestože na nich je logo Peugeot, byly to výrobky od Bosche. Takže heslo "nejsem tak bohatej, abych kupoval levný věci" u stěraču platí dvojnásob. Stěrače teď stíraj naprosto super.

Zajímalo by mě, jakou máte zkušenost s takzvanými "tekutými stěrači". Je to nějakej vodoodpudivej roztok, kterej nedovolí vodě ulpět na skle a údajně voda rychle steče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rady, tekuté stěrače znám (flash off), je to ale piplačka při aplikaci, musí být dokonale čisté sklo, pak to nastříkat a vyleštit. Efekt velmi dobrý, nedostatek je, že v noci to trochu dělá rozptyl světla. Nepříjemné jsou taky mušky, nesmí se totiž tak často umývat sklo, ale naopak výhoda je že se ty mrtvolky pak lehce odstraňují. Mimochodem to dávám i na světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,já si koupil při kupu mé piginy před dvěma lety nové stěrače Champion typově na 405 a i když se mě zdaj trochu větší nemůžu na ně dát dopustit.Naprostá spokojenost.

A jak říká stembi,nechci kvůli ušetřené dvoustovce mít problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěrače: experimentoval jsem dřív s různými kombinacemi, stálo to za nic. Teď kupuji co 2 roky originální a jsem spokojený.

Flash off: nedám na něj dopustit. Používám ho pravidelně už cca 7 roků, dřív jsem to pracně leštil za sucha, teď tam píšou, že to stačí přeleštit vlhkým hadrem, stačí to a efekt je stejný. V létě za deště stěrače skoro nepoužívám, perfektně se ty kuličky válejí pryč. A mouchy jdou líp setřít. Nevýhodou je, že to musím aplikovat jednou za měsíc (přední sklo, zadní a boční ob měsíc nebo 2). Na světla se to vyplatí taky. A i na celou přední masku, mouchy pak jdou snadno dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...