Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zdvihak


Joe67

Recommended Posts

Původně zaslal: Hangman

jsem tak přišel na to, že nemám čím to povolit abych se k rezervě dostal. Poraďte někdo prosím...

Opakom kluca od kolies pokrutis srobu co mas schovanu v zadnej casti kufra pod kobercom. Ak ti ju nepojde odkrutit stlac smerom hore konstrukciu co ti drzi rezervu. Odoberes zo sroby zataz a pojde to lahsie. Nechcem ta strasit ale ak si ju nemal dlhsi cas odkrutenu a ak ani ju neodkrutis klucom od kolies tak pouzi nejake ine silnejsie naradie. Ak sa ti podari ju odkrutit tak potom závit sroby natri grafitovou mastou. Predides zbytocnym problemom ked pojdes na dlhsiu cestu a dostanes defekt. A ak nevies kde mas kluc od kolies tak je tiez v zadnej casti kufra v otvoroch do karoserie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Hangman

tak tam jsem ted hledal a nenašel - celý to víko je zevnitř zadeklovaný. asi budu muset na vrakáč

co tak jsem koukal měl by býti vleno naboku viz obr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hangman

tak tam jsem ted hledal a nenašel - celý to víko je zevnitř zadeklovaný. asi budu muset na vrakáč

Ve víku není, tam ho nehledej. V zadním čele, jak je zámek pátých dveří (resp. jeho statická část), jsou vlevo a vpravo dva otvory; klíč by měl být v jednom z nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...