Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika 206 i obecne


ajsik

Recommended Posts

Tak jsem po doporuceni Konga objednal kabel z Asie :-) a kupodivu funguje...

Pouzil jsem soft Proscan 5,5 OBD standart

Testoval jsem ho na trech autech:

- P306 1.6 8V 72kw r.12/2000 - funguje vse mimo nacteni docasnych trouble codes...

- P206 1,4HDI 10/2004 - funguje i nacteni docasnych troubles, dokonce i meric spotreby :-) vcetne vypoctu litru paliva na hodinu.

- P406 2,0HDi 6/2002 - nelze se spojit, jednotka nepodporuje OBD ... co nechapu (Je to komplet Siemens i vstriky)

Kong a ostatni:

mate nekdo nejaky lepsi soft :-) co se dostane dal nez k jednotlivym senzorum :-) a trouble codes :-)?

PS: pomoci Scantool jsem byl schopen zobrazit i tlak ve vstrikovaci rampe :-)

[upravil dne 16/9/08 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to chápu správně, tak jsi schopen získat z auta kompletní info???včetně servisních kontrol (pokud se tam dají získat), skutečný stav km a spoustu dalších věcí, za které by v servisu chtěly hromady peněz??a případně to vytisknout do pdf??

se jen tak ptám :mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajsik: Joo Asijský ručičky - náhodu docela profesionálně uděláno co jsme tak studoval po rozdělání :) (kupodivu)

Jinak já se dál nedostal (spíše z důvodu časového prostoru)

Já používám EasyOBDII, OBDTester, PCMScan, a již zmíněný Proscan ale jak jsi již psal dál než po troublecode se s tímto OBD softwarem nedostaneš ;)

BTW: nespoměl jsi si na mě s tou sedačkou a tím ovladačem oken z PL ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MAHI

jestli to chápu správně, tak jsi schopen získat z auta kompletní info???včetně servisních kontrol (pokud se tam dají získat), skutečný stav km a spoustu dalších věcí, za které by v servisu chtěly hromady peněz??a případně to vytisknout do pdf??

se jen tak ptám :mrk:mrk

nene:-) to umi jen oficialni diagnostika peugeot/citroen, tohle je zakladni diagnostika pro vycteni zavad z jednotky a zobrazeni dat z dostupnych senzoru, ale ne vsech samozrejme ;-).

Kong: a z tech co popisujes je neco podrobnejsiho nez ten Proscan , vice hodnot apod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

No, tak uz viem, na kolko ma to vyslo:super Menil som cuvac pri spatnom chode, spolu s diagnostikou a este mi tam namontovali vecicku, ze ak prsi a mam zapate stierace, tak po zaradeni spiatocky sa mi pusti zadny stierac. Dokopy 37 Eur.

[upravil dne 22.1.2009 keyboard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...

je tady nekdo kdo ma zkusenosti s neorig diagnostikou auta ...... zajimalo byme jak to funguje ,jaka je spolehlivost,co jde a nejde a takove veci okolo.....moje auto bylo napichnute jen na orig diagu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...