Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bílé diody v předu foto


HOFA

Recommended Posts

Původně zaslal: antal

Původně zaslal: OK406

Prosím tě, fotku za ,,bílého\" dne a když je to v ,,klidu\" nemáš? Jinak dobrý:super

Tak fotku dam až zajtra lebo momentalne ju nemam.A čo mysliš v klidu? Ved na fotke su zasvietene len parkovačky:myslim:nevim

Zajímá mě, jak a kde jsou umístněné denní světla (ten pásek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: HOFA

Tak to je za světla,no v reále to vypadá ještě lépe;)

Tak toto vyzera FAKT SUPER. Len skoda ze sa tohto nedozila kamaratova 207. V lavotocivej zakrute ho oproti predbiehajuci Passat vytisol z cesty a bola z toho totalka. Vodic passatu ani nezastal. Co uz takyto su na Slovensku debily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marsl1

Původně zaslal: antal

Trocha blba fotka...nieje to velmi vydno

vypada to dobre, jak na to reaguje pocitac nevyhazuje to chybovou hlasku.Muzes dat link kde jsi to koupil nebo aspon znacku

Hlasku to vyhadzuje to som nedavno zistil ale nijak mi to nevadi lebo na palubovke nic nevyskakuje.Ak ju chcem najst tak musim ist do pocitaca.takze:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: midiborec307

pro Antal

Jen se chci zeptat zda se daji takove ledky koupit i nekde na netu nebo v obchodech ? moc se mi libi ..TEd budu kupovat Hid sadu xenou moc by to tomu seklo stěmato diodama..Nakolik takova ledka prijde nevis ? diky moc

Cau tak to fakt netusim.Ale ak by si ich velmi chcel tak ja by som ich objednal a nejak by sme to spravily.Cena je 350kc za par:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: midiborec307

pro Antal

To by bylo moc fajn..Se jeste zkusim porozhlednout po netu a kdyztak ti dam vedet jo ? jsou fakt pekny

Tak potom mi napis SZ.Prave teraz mi kamarat doniesol dalsie dva pary.Jeden davam do lampicek v interieru,vyzera to luksusne:super

[upravil dne 7.10.2008 antal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...