Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

historia vozu


soso

Recommended Posts

Původně zaslal: NO3IA

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: NO3IA

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: NO3IA

13.1.2004 4805km

31.1.2006 37789 km

20.12.2006 38270 km

13.11.2007 88392 km

ale co a kdy dělali tam není

nemáš to nějak na přeskáčku?

ať koukám jak koukám,nevím co myslíš

a sorry já koukal špatně.

to je v poho,mužeš mi nato prosím kouknout podrobněji?mooc díky...

kouknu ale zítra;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gitarista001

Nazdar lidi. Aj ja som vlastnikom 206-ky. Nemam ale posilnovac riadenia a preto sa chcem spytat ci by sa dal namontovat a kolko taka sranda stoji. Dik

určo jde,ale rači bych tu částku investoval do něčeho jiného,třeba kola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak na ten motor 1.1 by mi stacili aj kolesa z kocika. Mne len proste vadi ze v roku 2001 som za nove auto dal 371000 Sk. A to nevravim ze 206-ky mali uz v roku 1998 namontovany posilnovac. Inak mal som na to namontovane kolesa 185/60 15\" a stalo ma to 2000 Sk pokutu. Tak som dal prednost klasickym 175/65 14\".

[upravil dne 16.9.2008 Gitarista001]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Žampión

Prosím,prosím smutně koukám,taky mi zjištěte něco o mém autíčku.VIN je VF32CRHYE40975653 Žampiónek moc děkuje:papa

u tvýho auta mi to nic nenašlo ale už se mi párkrát stalo že to přestalo fungovat a pak se to zas rozjelo tak ne to kouknu třeba zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tuším sa to tu pekne rozbehlo:) tak ja mám už overené a vyzerá to tak, že tachometer neklame :potlesk som sa bál, pretože sa mi zdá zvuk motoru taký až príliš rapkavý , mám pocit že sa to stále zhoršuje, vymenil som olej a tuším fakt ešte horšie, ako keď na bicykli točíte pedálmi dozadu :nevim aj keď mechanik mi povedal, že to má dobrý zvuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: soso

no tuším sa to tu pekne rozbehlo:) tak ja mám už overené a vyzerá to tak, že tachometer neklame :potlesk som sa bál, pretože sa mi zdá zvuk motoru taký až príliš rapkavý , mám pocit že sa to stále zhoršuje, vymenil som olej a tuším fakt ešte horšie, ako keď na bicykli točíte pedálmi dozadu :nevim aj keď mechanik mi povedal, že to má dobrý zvuk

:xvul sis mel koupit benzina a ne chrochtaka :):blablabla:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Žampión

Prosím,prosím smutně koukám,taky mi zjištěte něco o mém autíčku.VIN je VF32CRHYE40975653 Žampiónek moc děkuje:papa

u tvýho auta mi to nic nenašlo ale už se mi párkrát stalo že to přestalo fungovat a pak se to zas rozjelo tak ne to kouknu třeba zítra.

tak bohužel nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...