Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vážné závady na vozidle


Gargamell

Recommended Posts

Technik Ti klidně mohl říct, co máš vyměnit. Nás (syna) taky vyhodili pro blbost. Tak jsem tam šel, a zeptal se na detaily. Řekl mi přesně, kde našel vůli, a s tou ruční brzdou dost lapal po dechu, bo byla v pořádku. Jestli můžeš (nezadržel Ti TP), tak zkus jinou STK.

Měl by Ti to také zjistit kterýkoli servisák (doporučují vesnické), strčí tam páčidlo a znalecky zavaklá.

Důležité (vysvětlil mi oddie a moje zkušenost to plně potvrzuje):

Na STK musíš poslat s autem servisáka, který tam každý druhý den veze nějaké auto. Ten dělá kšeft, a je váženým zákazníkem. Pak je taky někdy potřeba někoho vyhodit. Přijde neznámý Gargamell a schytá to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to buď spodní čep ramen, nebo kulák řízení. Zaparkuj si nad dolíkem, příkopou, vezmi si páčidlo vlez pod auto a zkus kuláky řízení. Spodní čepy zkus taky, ale tady si nejsem jist, zda s nimi pohneš když auto stojí na kolech. Tak snad zvednout kola.

No, nejjednodušší by bylo, kdyby Ti to řekl ten technik z STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gargamell

Něco prej drmlolil o kulovém čepu, na ten je ale třeba nějaký speciální klíč, že... to asi nechám na odborníkovi.

Možná myslel SPODNI kul čep--ten má totiž vliv na všechny

závady,které Ti napsal na STK.

Je na něj třeba spec.klíč--nebo obyčejný sekáč a bác-hamr :D

[upravil dne 11/9/08 ozzy1956]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechas peti kilo na sedacke a mas to v pohode urobene......a nemusis na to doma ani mrknut....

:roll

Původně zaslal: Gargamell

Dnešní technická kontrola:

Vážné závady: 402 Kola - vůle v zavěšení

306 Klouby a páky řízení

308 Sbíhav. kol říd. nápr.

309 Odklon kol říd. nápr

Můžete mi někdo říci, co tedy budu muset vyměnit. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Na STK musíš poslat s autem servisáka, který tam každý druhý den veze nějaké auto. Ten dělá kšeft, a je váženým zákazníkem. Pak je taky někdy potřeba někoho vyhodit. Přijde neznámý Gargamell a schytá to.

To je sice pravda, ale kdyby měl auto v cajku a jenom nějaký lehký závady, jako třeba klasická netěsnost převodovky a pod., tak ¨to nemá jak schytat ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...