Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotreba


lamancha

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
Napsán autorem lamancha

tak to by odpovidalo, do 5.4 to ma hoooodne daleko, ale je to realita. Jen by me zajimalo, jestli se s tema oktavkama tak vytahuji, nebo fakt za tech 5 na 100 jezdi. A mozna ani nezajimalo:mad:

Se svym pezotem 406 1,8i 16V jezdim pod 7 litru a to dost svizne, Oktavka 1,9 TDi 66 kW = moje nejnizsi spotreba cca 3,3 litru podle palubaku po okreskach, vetsinou 4,3 litru na okresce... A kdyz jel kamos s touhle oktavkou za mym pezotem, pricemz ja jsem ho vedl, tak jel za 5,5 litru. Ty TDi jsou vazne nechlastavy motory, i kdyz jako vsude i tam zalezi na ridici, ja i kamos si na spotrebe davame zalezet, i kdyz jedeme dynamicky.

EDIT: Ale i tak - pokud chci mit takovou nizkou spotrebu (vetsinou cca 4,5 litru minimum), musim se hodne courat. Rozdil v prumerny rychlosti mezi spotrebou 4,5 a 5,5 litru byl velkej. 4,5 litru = prumerna rychlost 38, 5,5 litru = prumerna rychlost 57

[Editován dne 28/7/04 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna , ze patri do jineho fora, nicmene musim priznat, ze aspon skodovacka fabrika nelze o spotrebe jako peugeot:mad: libi se mi moje vozitko, je hezci, vetsi atd. nicmene spotreba byla jednim z rozhodujich kriterii pri vyberu a tim me rozhodne zklamali - v porovnani s onou zatracovanou ochcafkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych se taky přidal :cool:

Když jsem se rozhodoval jaké auto si pořídit, tak jsem mimo jiné taky seděl v \"Ochcávce\" a pak jsem si sedl do 307 a bylo rozhodnuto! Sedl jsem si vždy za volant a nastavil si sedadlo tak, aby se mi pohodlně řídilo. Pak jsem si sedl na sedadlo za řidičem a podle toho jsem posuzoval velikost prostoru. V Ochcávce jsem se skoro na to sedadlo nedostal, díky malému prostoru na nohy. V 307 jsem sice opřel kolena o sedadlo řidiče, ale nebylo to nic nepohodlného. Dokonce i do boků je 307 větší než Ochcávka. Jediné, čím to Ochcávka dohání je 1.9TDi. Má totiž lepší jízdní vlastnosti než 2.0HDi. A zde se dostávám k otázce, týkající se tohoto tématu. Spotřeba! Nevím, jak jsou na tom ostatní, ale nikdy jsem se nedostal na spotřebu, kterou uvádí výrobce a to:

Město - 6,9

Mimo město - 4,3

Kombinace - 5,2

Většinou mám spotřebu tak kolem 7 až 7,5. Pokud s tím někdo jezdí z 5,2 l/100km, tak a? mi prosím prozradí, jak to dělá!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 806 2,0 HDi (s cipem pry 140 ps) jezdi kamos, potazmo jeho otec, za nejakych 7 litru, pricemz s tou oktavkou jezdi oba klidne i za 3,5 litru, kdyz to nekde jde, stejne jako ja. Nevidel bych problem v plechovych nohach. Kazdopadne ta 806 je dost tezka, ale ja se radsi svezu tou nez oktavkou uz jen kvuli prostoru a odhlucneni. Ten samy motor v Xsare Picasso ma zvuk jak v Puntu 1,7D (muzu porovnavat), proste Peugeot je lepsi. Ja spotrebu az tak neresim, mel jsem donedavna Imprezu GT, takze cokoliv co zere min je pohoda:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...