Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaký rozměr alu kol?


Ivona

Recommended Posts

Původně zaslal: Ivona

Původně zaslal: Ferry

u originalnich kol je pri sirce rafku 6.00J ET 27 a pri sirce 6.5J ET31

to znamená, že pokud mám v TP napsáno: 6.0 J15 ET 4.27 tak mám ET 27?

jj, evidentne nekdo kdo vypisoval ten technicak udelal chybu a napsal za ET spatne 4.27, spravne tam ma byt 27

v TP se najde tolik chyb preklepu a naprostych blbosti ze se uz nicemu nedivim

kamos mel v TP napr, u polozky ABS misto spravneho \"ANO\" uvedeno \"6x\" dotycny urednik ( spis urednice ) si patrne spletla ABS s airbagy a vyplnila pocet airbagu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ivona

díky moc za poradu, :myslim co tak projíždím nabídky kol, tak nikde nevidím ET 27, jsou nějaké, nebo se tam bez pdložek může dát i jiné ET?

[upravil dne 3.9.08 Ivona]

ET bývá často vyraženo na vnitřní straně nebo úplně uvnitř disku, takže na STK na to nepřijdou - pokud po tom vyloženě nepůjdou. Větší váhu bych přikládal rozměru pneumatiky. Tam je to na první pohled naprosto jasné.

Podložek bych se stranil.

Kola vyber alespoň přibližně kolem ET27. Jestli to bude 25 nebo 29, tak se taky houby stane. Já mám ET20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

ja mam v technicaku ET 27 6x15, 4x108 a elektrony som kupoval 6,5x15 ET 25 a z mojich skusenosti tam pasuju elektrony az s ET 15 takze kludne mozes kupit aj sirku 6,5 a ET od 15 po 27 budu v pohode mam to zistene aj z viacerich shopov

Dík, tak to už snad nějaké najdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ivona

Původně zaslal: robozv

ja mam v technicaku ET 27 6x15, 4x108 a elektrony som kupoval 6,5x15 ET 25 a z mojich skusenosti tam pasuju elektrony az s ET 15 takze kludne mozes kupit aj sirku 6,5 a ET od 15 po 27 budu v pohode mam to zistene aj z viacerich shopov

Dík, tak to už snad nějaké najdu

Tak koukám že máš úplně stejnou motorizaci i rok výroby, ale já mám ve velkým TP i alu kola 16\", rozměr pneu 205x55x16.:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: Ivona

Původně zaslal: robozv

ja mam v technicaku ET 27 6x15, 4x108 a elektrony som kupoval 6,5x15 ET 25 a z mojich skusenosti tam pasuju elektrony az s ET 15 takze kludne mozes kupit aj sirku 6,5 a ET od 15 po 27 budu v pohode mam to zistene aj z viacerich shopov

Dík, tak to už snad nějaké najdu

Tak koukám že máš úplně stejnou motorizaci i rok výroby, ale já mám ve velkým TP i alu kola 16\", rozměr pneu 205x55x16.:myslim:myslim

To se máš, já tam mám jen 195/65 R15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ivona

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: Ivona

To se máš, já tam mám jen 195/65 R15

Jseš si jistá? Alternativní pneu je napsáno až dole, v Jiných záznamech.

:mrk fakt že jo, mám tam dopsáno 205/55 R16 6.5 J16 ET 4.31

Tak hurááááááá. Nebo ne.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...