Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obrazok k pačke palub. Pc OPRAVA


siskin

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

ano nefungovalo mi to, resp. nedali sa prepinat jednotlive funkcie na PP. Ten pliesok je dost tenky a casom sa zlomy.

Ak mas na mysli ten cudlik s ktorym sa prepinaju funkcie tak ten das dole najlepsie orezavatkom. Neboj sa jemne do toho pichnut a potom vypacit. Najprv jednu stranu a potom druhu. Urcite to pojde dole .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som ten čudlík dal dole jednoducho dvoma tenučkymi šrobovákmi. Jeden z vrchu, druhy zo spodu. Su tam klasicke západky a tie povolia. To skor som sa viac natrapil pri skladani ked som musel tie aretačne koliky vložit do odmontovaneho prstenca a to potom v celku nasadit na pačku. Ale zdarilo sa a palubak funguje. Ten kontakt bol aj u mna zlomeny presne ako na uvedenych fotografiach. A ani som zvyšok toho pliešku nenašiel. Neviem kam sa podel. Alee :super už je tam novy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

nie nemaju byt spojene, ja som to mal dnes tiez rozobrane lebo pri prepnuti funkcie na PP mi isiel aj stierac a aj naopak a najhorsie ked som pustil ostrekovanie na zadnom skle tak mi to vymazavalo pamet PP. Chybov bolo to ze kontaktne plosky sa dotykaly a skratovali, orezal som nozickom a vsetko je OK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Guest FIKÍSEK

Čauky chlapci. Jak tak koukám na ty fotky,konečně jsem se dostal k demontáži páčky.

Problém je v tom,že mě zůstal ten celej plíšek na páčce. Na fotkách ho máte krásně vloženej do toho článku, co jde sundat. Já ho taky sundal,ale plíšek zůstává na páčce pod vedením na aretační kolíky. Nevím, jak sundat ten plíšek? Samozřejmě že tam chybí kousek plíšku a ten bych rád doletoval,ale ne na páčce.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...