Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obrazok k pačke palub. Pc OPRAVA


siskin

Recommended Posts

Pozerám do manuálu pre tvoje auto. Tak predný stierač ovládaš pohybom páčky hore/dole. Pritiahnutím páčky predný ostrekovač. Tým otočným prstencom máš ovládať zadný stierač a zadný ostrekovač. PC ovládaš stlačením vrchu páčky.

Podľa mňa máš vrch z inej páčky.

[upravil dne 28.9.2012 13:57 od AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě,teď jsem na to byla ještě jednou mrknout,je to tak,já tam ten mačkací čudlík nemám,ten vrch je zalitý na pevno ...

post-46861-14109627203872_thumb.jpg

a ani tam nemám namalovanou tu šipečku na to stlačování...

nojo,holt budu shánět ...

[upravil dne 28/9/12 13:13 od Pavla73]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zdravim, tak cez vikend som rozobral pravu packu a vysledok je taky ze bola vylomena ta cast na palubny pocitac, napajkoval som taky tenky drotik na tu chybajucu cast podl prvych fotiek, trosku som sa musel s tym pohrat a porozmyslat ze ako to urobim a nakoniec po hodinke prace sa to podarilo, palubny pocitac funguje po stlaceni gombika. Ukazuje vsetko co palubny pocitac na dispeji ma ukazovat. Dojazd v km, priemernu rychlost, aktualnu spotrebu, priemernu spotrebu, a pocitadlo km od vynulovania. Dakujem za tuto temu lebo bez toho by som na to urcite neprisiel. Este raz vdaka Vam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...

Takže také jsem po opravě pravé páčky pod volantem... nešel mi palubní počítač.. Akorát mě ten měděný kroužek nešel sundat kvůli těm držákům pružin.. Ale stačilo na tom černém přepínači palubního počítače přiohnout ten černý bodec co mačká ten plíšek na měděném kroužku a už to zase fachá.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 4 roky později...
V 28. 9. 2012 at 10:40, Pavla73 napsal:

zdravím,tak mám ten samý problém...a hlavně zase úplně jinou páčku...ten vrchní čudl je zalisovanej,sundává se rovnou celej ten otočnej.mám tam lisovaný kontakty,a když je propojím šroubovákem,pc funguje.mám pocit,že chyba je v tom otočným čudlu...holt jsem jen blbá ženská,no...:mad:...

prosím kdo byste věděl,poraďte...díky moc

post-46861-14109627202115_thumb.jpg

Tak jsem se dnes s výměnou oleje v motoru v převodovce a výměnou chladící kapaliny pustil do opravy páčky počítače,mám tuhle samou-skoro,ale mám tam dva ty dvou plíšky s pružinkou,jeden je na zadní stěrač a druhý na počítač,ale stala se mi dost nemylá věc a to že mi při vyndávání toho "druhého" segmentu ty vnitřní rozpěry-packy všechny uletěly,momentálně mi to drží izolepa a po přihnutí těch nožiček počítač funguje,ale s izolepou jezdit nechci.Nenapadá někoho co dát do páčky aby se to v páčce nějak rozevřelo a drželo to vevnitř?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Moje Jumpy r.v.2012 má problém že spíná sám od sebe zadní stěrač spolu s ostřikovačem. Dříve to dělalo když jsem se dotkl páčky a třeba jen přepl palubní PC nebo jsem jel přes přejezd či D1, apod. Tak jsem to rozebral pod volantem, tam jsem nic nezjistil, tak jsem to vyfoukal a poskládal a měl klid. Zadní stěrač asi 14 dnů poslouchal a opět se sám od sebe spustil během posledních 200 km sepnul asi 4x spolu s ostřikovačem. Stále mám podezření na páčku kdy při projetí nějakých nerovnostech, poskočení auta se to samo spustí. Nyní chci vyzkoušet rozebrat samotnou páčku a zjistit stav kontaktů v páčce. Můžete mi poradit jak to dále rozebrat? Zda ten střed nějak zamáčknout a otočit a jedno v kterou stranu? Zkoušel jsem s tím hýbat a trochu to jde, ale mám strach ať to nějak nepolámu, tak prosím o radu.

Děkuji

20191014_172617.jpg

20191002_185425.jpg

20191002_185454.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...