Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kapani nafty z nadrze


dire

Recommended Posts

Cau Vsem ,

Kdyz natankuju plnou nadrz paliva tak mi nafta odnekud kape na zem a nevim odkud . Jedine co jsem zjistil ze jsem mel mokry dve hadicky co jsou vedle nadrze ale nevypadaji ze by byly nejake strouchnivele.Nevite nekdo cim by to mohlo byt zpusobene ??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ přesně tak.

http://www.sweb.cz/mdy/Pumpa/Default.html

Na třetí fotce jde vidět modré těsnění, to Ti nejspíš sklouzlo a tam Ti to prokapává. chce to sundat matku správně nasadit těsnění, dost klouže od nafty, dobré je utřít těsnění i místo kam ho nasazuješ hadrou, nasadit zašroubovat a je hotovo. Jinak je to návod co jsem dělal na výměnu podávačky u Xantie HDi, 406tka to má dost podobné u některým modelů stejné. Dělat to když máš půl nádrže a míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil ze to tesnenim neni ale cela matice co drzi plovak byla tak fusersky udelana ze se mi z toho chtelo zvracet :grr .

Kdybych chytil toho holadskyho blba co provadel tu opravu

tak bych ho povesil za koule do pruvanu .

[upravil dne 26/8/08 dire]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar!

Neodpustim si poznámku. Před nějakym časem jsem měl na základě celkem rychle zasviněnýho naftovýho filtru debilní nápad že si vyčistím nádrž. Stáhnul jsem Xantíkův návod s tim že je to stejný. Mám 406 sedan HDI rok 03. No a ono to nebylo stejný, jenže fakt že to prostě nedostanu ven tou dírou v plechu mi jaksi došel až po tom co jsem to povolil:D. Nejen že nešla vyndat ani ta matice, vůbec a už vůbec to nešlo vrátit do původního stavu. Nešlo to utahnout tak aby se nehejbalo čerpadlo nahoru a dolu, páč tam je strašně málo místa. Nakonec to skončilo u Vašendy. Bylo nutné sundat nádrž, tak jsem ji nechal i vyčistit.

Tolik pro pobavení.

Zdar a sílu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Volfino

Zdar!

Neodpustim si poznámku. Před nějakym časem jsem měl na základě celkem rychle zasviněnýho naftovýho filtru debilní nápad že si vyčistím nádrž. Stáhnul jsem Xantíkův návod s tim že je to stejný. Mám 406 sedan HDI rok 03. No a ono to nebylo stejný, jenže fakt že to prostě nedostanu ven tou dírou v plechu mi jaksi došel až po tom co jsem to povolil:D. Nejen že nešla vyndat ani ta matice, vůbec a už vůbec to nešlo vrátit do původního stavu. Nešlo to utahnout tak aby se nehejbalo čerpadlo nahoru a dolu, páč tam je strašně málo místa. Nakonec to skončilo u Vašendy. Bylo nutné sundat nádrž, tak jsem ji nechal i vyčistit.

Tolik pro pobavení.

Zdar a sílu:D

Noo,oni totiž soudruzi ve francii na ty nejnovější typy zapomě-

li zvětšit tu díru v karoserii pod sedákem :o aby nádrž nemuse-

la ven,tak se ten otvor zvětšoval (nůžkama na plech)--při výmě

ně čerpadla...

Ale když jsi chtěl nádrž hlavně vyčistit,tak dolů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Noo,oni totiž soudruzi ve francii na ty nejnovější typy zapomě-

li zvětšit tu díru v karoserii pod sedákem :o aby nádrž nemuse-

la ven,tak se ten otvor zvětšoval (nůžkama na plech)--při výmě

ně čerpadla...

Ale když jsi chtěl nádrž hlavně vyčistit,tak dolů...

A já si řikal, kdo mě ten plech pod sedákem tak šeredně okousal. :) Dík za vysvětlení.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musim rict ze soudruzi z francie vubec nepremysleli kdyz tam delali tu diru na to cerpadlo ...

dira v prumeru 150 a matka v prumeru 150 jde vazne blbe dat dovnitr + ktomu jeste ten skvelej nabeh na zavit :( Kam se na to hrabe Jan Tleskac s jezkem v kleci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...