Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nechce chcípnout-Poradí někdo???


Šíza

Recommended Posts

Zdravím všechny.

Mám P406 2,1 TD rok 1996 a začala mi svítit kontrolka autodiagnostiky motoru a zaroveň začal problém s vypnutím motoru. Pokud chci vypnout motor - otočím klíčem, ale motor chce pořád běžet dál :-( Neví někdo, kde by mohl být problém ??? Myslíte, že můžu jezdit, než bude čas na servis ???

Díky všem za rady !!!!

[upravil dne 14/8/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šíza

Zdravím všechny.

Mám P406 2,1 TD rok 1996 a začala mi svítit kontrolka autodiagnostiky motoru a zaroveň začal problém s vypnutím motoru. Pokud chci vypnout motor - otočím klíčem, ale motor chce pořád běžet dál :-( Neví někdo, kde by mohl být problém ??? Myslíte, že můžu jezdit, než bude čas na servis ???

Díky všem za rady !!!!

je čas na servis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Máš stejný motor jako já, a jestli máš čerpadlo LUCAS tak se podívej sem:

Už mám koupenou tu sadu (pístek, těsnění), ted jen čekam až bude chvili čas, abych to vyměnil. Dle meho nazoru, na diagnostiku nemusíš, vše se dočteš v přízpěvku. Diagnostika se rožne, protože řídící jednotka zjistí, že motor nevypl v nějakém čase kdy má. Ja už s timto jezdím 14 dni a vubec ničemu to nevadí, krom toho že mi motor vypne 3 sekundy po otočení klíčkem. Pokud máš dotazy tak pisni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...