Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cesta autem do Bulharska a zpátky


Recommended Posts

Ladman ake si tam mal ceny?slnecne:kebab 7leva,zemiak 7leva,kukurica 2,5leva,zmzlina 1,5 leva.pivo restauracia od 2leva velke,jedlo restauracia menu od 7leva,inak ceny jedal za 400g porciu okolo 8-12leva.Ma prekvapilo ze lepsie bolo jest v restike ako na plazi,A kebab bol ovela lepsi ked som tam bol v roku 2007,teraz mi moc nechutil a skusal so v troch stankoch.Inak jedlo v restauraciach super,mozem doporucit restaurant DJANNY kazdy vecer plno,kapacita urcite 100ludi,a cakavalo sa dokonca na miesto.Co pri mnozstve moznosti bolo prekvapujuce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny v resortech jako Slunečný, Zlaté písky, ap. jsou vždy vyšší oproti městečkům, kam jezdí i vnitrozemský Bulhaři. Ti do resortů  moc nejezdí. Jinak carevička na pláži 2,5 a gevrek 2 leva. V hospodě pivo od 2 leva, kebabče a kjufte od 1,8 leva. Polívka 1,8, caca 2, musaka 3,5, šopák okolo 4 a djuner 5 leva. Jinak komplet večeře pro 2+2 v různých hospodách každý den včetně pití od 30 do 40 leva max. Já se už resortům vyhejbám, mám radši klidnější lokality. Příští rok mám v plánu Kranevo a přes Rumunsko (už bude dokončená dálnice, krom úseku přes Karpaty).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

to Martin 1981: tak co letos България? Já už mám rezervaci apartmánu v Ravdě na poslední dva týdny v červenci. Nejspíš pojedem zase přes Srbsko, 13-ti km úsek dálnice Crvena Reka-Čiflik je zprovozněn a v létě by už měla být i dálnice z Pirotu přes Dimitrovgrad až na hranici. Rumuni se s tím nějak loudaj, úseky co měly být dokončeny do léta nejspíš nestihnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

kudy letos plánujete cestu kdo jedete?  Srbsko / Rumunsko ?? jedem do Svatého vlasu v záři.  chtěl jsem jet přes Rumunsko na Timisoara a pak Craiova (tuto cestu jsem jel v dubnu a je to v pohodě cesta) a dolů, ale pak jsem zjistil že tam je pouze trajekt Bechet... s poplatkem http://www.spet.ro/ferry-timetable/   za 12e.. tak zase váhám co vyjde lépe... 

Máte nějakou zkušenost teď přes Srby a hranice?  3roky zpět jsme tam viseli cca 2h tam a 3 zpět. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na srbsko-madarsky hranicich jsem visel i loni. Brzo rano tam cca 2h, zpátky to ale vypadalo mnohem hure. Tak 2x tak dlouha kolona a pri tom, jak asi sacuji celnici to urcite nepujde rychle. My jeli pak prave kvuli toho zpatky pres Rumunsko a bylo to naprosto v pohode. Jeli jsme pres Ruse pres most a pak pres kolem Bukuresti a pres hory. A cesta byla ok :) Jestli to pojedu priste, zvazuju, ze pres Srbsko uz nepojedu. A hranice Rumunsko-Madarsko neprosto pohoda, bez cekani, byl jsem hned na rade.

 

Ale jak je to letos nevim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak já tam byl zatím jednou a nás nejvíc srbové při cestě zpět....                                                                                                                                                                                                                                                                                

a ty chceš jet vrchem přes Rumuny já spodem. vrch je teď myslím v rekonstrukci tak tam bych to ani já nejel momentálně... 

 

zítra si zajdu raději požádat o nový pas.. :D

Upraveno uživatelem wojtěch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...