Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kluc Peugeot


denoo

Recommended Posts

Původně zaslal: Brandy20

a funguje ti aj central?

Já použil vnitřky ze starých klíčů.Potřeboval jsem jen obal.Takže jsem nemusel ani nic přihlašovat přes dia.Ty vnitřky byly naprosto identický,tak si myslím,že by to jít mělo.Zkus mu napsat a zeptat se ho.Nebo možná někdo ze členů tady to použil celý a řekne ti,jestli to fungovalo.Bylo nás víc,co u něj objednávali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pkr

Původně zaslal: Brandy20

a funguje ti aj central?

Já použil vnitřky ze starých klíčů.Potřeboval jsem jen obal.Takže jsem nemusel ani nic přihlašovat přes dia.Ty vnitřky byly naprosto identický,tak si myslím,že by to jít mělo.Zkus mu napsat a zeptat se ho.Nebo možná někdo ze členů tady to použil celý a řekne ti,jestli to fungovalo.Bylo nás víc,co u něj objednávali.

ja som to od 1lolalola1 tiež kúpil, bol som s tým za jedným chlapíkom nech to nakoduje a nešlo mu to, diagnostika mu to nevedela nájsť, že vraj to zrejmä pracuje na inej frekvencií. Ale keďže môj problém bol v obale a vo vydratých tlačítkach pod obalom (takmer vôbec nešlo odomknúť auto), tak nakoniec odpájkoval staré tlačítka a použil tlačítka z toho nového klúča a teraz klúč nielen vyzerá ale aj funguje ako nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Já koupil od 1lolalola1 na 407 a na C4 a ;)šli přihlásit oba..navíc používám jen ten od něho.planžetu objednal pre e bay za 110 kč a za 200 mi ho udělali v klíčovém centru.

[upravil dne 9/5/10 JackFBI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Chalani napíšte na mail 1lolalola1@azet.sk aj ja som kupoval od neho je to seriózni chlapík, určite Vám odpíše a dohodnete sa. Objednáš Kľúč a za pár dní ho máš doma. 100%-ná spokojnosť. Dúfam že som pomohol.

[upravil dne 27/5/10 Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Judes

Chalani napíšte na mail 1lolalola1@azet.sk aj ja som kupoval od neho je to seriózni chlapík, určite Vám odpíše a dohodnete sa. Objednáš Kľúč a za pár dní ho máš doma. 100%-ná spokojnosť. Dúfam že som pomohol.

Dík :super

[upravil dne 28/5/10 Mirys]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bazant

a za jakou cenu ti ho poslal?uz jsem mu psal mail,ale jeste neodpovedel...

Keď si mu nechal na seba kontakt on ti určite odpíše a aj to že aká momentálne cena. Keď sa dobre pamätám, vtedy keď som kupoval ja asi pred 4-my mesiacmi tak jeden kľúč stál 20€ a dva spolu 35€ bolo to aj s poštovným. Kupoval som dva. Má dva druhy starší a novší tip. Nech ťa neodradí ten starší tip kľúča, otvárací mechanizmus je už prerobený nie je taký ako na starých kľúčoch čo boli ku autu originál. Zobral som od neho dva jeden starší a jeden novší model, podľa toho ako mi to opísal tak som zistil keď mi prišli tak starší model pracuje (tá elektronika) na 433 Mhz a má baterku na plošáku ten novší má baterku v tom plastovom kryte a štítok som už odhodil zdá sa mi že pracuje na 315 Mhz. Potreboval som z neho len tú plastovú krabičku. Po menšej úprave sa vojde elektronika zo starého typu kľúča do nového. Radšej si pozri tie XXX Mhz a objednaj podľa toho keď potrebuješ aj vnútro. A planžetu mi už dávali v kľúčovej službe, prehodenie a vybrúsenie stálo 16€.

PS: Na tom kľúči zo 433 Mhz sa mi zdá biť pevnejší ten vyklápací mechanizmus.

:papa :papa :papa

[upravil dne 21/10/11 23:13 od Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

nesměj te se mi,už to tu bylo asi i napsané nebo tak nějak,ale chci to shrnout.

když koupím jenom obal(musím 3tlačítkový na 407sw,že)vyměním ,,střeva,, které tam pasujou v poho a šlapeto.

když seženu klíč se střevem,tak tam dám planžetu,dám to na číst a mělo by to šlapat taky.

a ty nové pouzdra jsou o 100% lepší

chápu to tak dobře?

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...