Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kluc Peugeot


denoo

Recommended Posts

no dnes este nedosli, ale tiez rozmyslam ked to dojde , co to bude, myslim ze to je brutal nizka cena, a ze 2 kluce za 500sk ked objednas, sa mi to zda uz divne, ale co spravit? neprebrat balik potom, a co ked nahodou tam budu tie kluce, potom je to dobry kseft zas, len neni na neho ziadny kontakt v podstate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě posílá jeden za 400 do ČR.Objednávali jsme to minulý pátek, takže tak dlouho to zase netrvá, když je v tom víkend.Nechtěl jsem hned dávat za dva z obavy, co bude v balíčku.

Pokud to přijde a bude to, jak má, klidně objednám ještě jeden a pořád to vyjde hodně levně.Jestli to dorazí,dám hned vědět, co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohladom toho inzeratu , som hladal som nasiel jeho inzeraty, ktore zneju

Predam nove vyskakovacie KLUCe, 2-3 tlacitkove na Citroen,peguot,Perfektna vymena za osuchany a poskrabany stary KLUC.Blizsie info (foto) e-mailom 1lolalola1@azet.sk Cena za kus 400sk.Platba vopred na ucet alebo dobierka,urcite sa dohodneme.

nikde ale nepise ze mozny odber aj osobne, co je dost blbe

a ani telefonne cislo nedava

[upravil dne 7.10.2008 denoo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak sa musim asi ospravedlnit ciastocne, hladal som hladal po forach , ponuka aj kluce na Daewoo , a jeden mu uz odpisal: lubo: dobierka dorazila v poriadku, dakujem

(...som si myslel ze to je aj s celou planzetou a ze dam vysustruzit uz len samotne ozubenie... Budem musiet pomaturovat teda a dako osadit ten povodny klucisko do toho )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...