Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Literatura


nekopa

Recommended Posts

No ty Kopp sou defakto jediny, ktery delaj manualy na opravy.

Sem videl nejakou jinou za 149,- (nevim od koho) jak spravne ovladat 405ku.... Na co jednotlivy symboly na palubce a spol....

dokonce tam bylo, jak se zapina blinkr.....

A nejvic me dorazilo, ze kdyz psali o startech u dieslu, ze absolutne zapomeli "zhavit" - nelzu vam, fakt tam nebyla ani jedna zminka o zhaveni!!! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem obětoval ty peníze a koupil si Kopp, al epoužiju z toho něco k motoru a to je vše ale normalní pežouti tam jsou popsaní snad všechny, ale je tam malý háček skoro na všechno je potřeba nějakej special.Takře jsou dvě možnosti být šikovny a pak si ji koupit a nebo skoro se všim do servisu a pak ti stačí manual.Jestli mi to vyjde tak chci jet na sraz a vezmu ji sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v tech radach JAK NA TO... popsany snad cely auto ale vlasten poradne uzitecnych veci je tam jen par. A JEZDIME VOZEM... cca za 150 Kc tak to je asi pro uplny zacatecniky ktery ani nevi kde je volant... Takze je asi nejlepsi original manual. Jo a kdyz jsme u toho nemate ho nekdo na 205 XR 1,4 karburator r.v.87. Dik cau P205XTR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty chytré knížky "Jak na to" (v orig. "So wird gemacht...) jsou celkem na houby, podle mě nestojí za koupi. Občas (tak 2x za rok) do nich ale taky nahlídnu, když něco potřebuju - v Tescu apod. je maj vystavené, tak si tam vždycky těch pár stránek přečtu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem při koupi mého MI čka manuál vůbec neviděl.Taky scháním nějakou literaturu.Nedávno se mi ozval jeden borec z Český Lípy, že umí sehnat cokoli na CD, a že má naskenovanou celou bibli "Jak na to".Chtěl za ni 140,- ale když jsem mu ji potvrdil tak se už neozval. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navrhoval bych ozvat se hromadne Peugeotu, jako Peugeot klub. Ja budu taky potrebovat popis ja z myho monobloku vyndat prevodovku :) A co mi rikali v mym servisu, tak budou radi, ze to nebudou muset delat sami :) Bylo by dobre, kdyby se dalo dohromady par lidi a zasli se tam zeptat. Jsem ochoten tam jit, ale meli bychom mit nejaky oficialni informace o klubu.

Tak zatim

Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli pochodíte u českého zastoupení našich miláčku tak mužete mluvit o uspěchu tedy pokud se nic nezměnilo.Už jsem tam jednou o něčem jednal a boužel zbytečně.Tak Vám přeju honě štěstí ale na club by mohli pohlížet jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli budete tvořit delegaci, hlásím se dobrovolně.Klidně tam s Váma půjdu a když bude třeba, telefonicky můžu sjednat rande. Bylo by dobré mít sebou někoho s vrchního managementu klubu. A nemuselo by se jednat jen o manuálech.

; Co to dohodnout ve Fulneku? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jinak..... Ve Fulneku se bude resit hodne veci..... Treba jak znesmrtelnit chrousta :D :D :D Delam si srandu.... :)

Fakt by bylo dobre, kdyby se na sraz prijelo aspon podivat co nejvice lidi, protoze:

1. v jednote je sila

2. vic hlav vic vi

3. cim vic Pazoutu, tim lepsi sraz :D

4. Pazoutu neni nikdy dost

5. Lidi kolem Pazoutu jsou dobri lidi a dobrych lidi neni na tomto svete taky zas az tak moc....

Takze prijedte vsichni a ti co jeste vahate tak nevahejte a dorazte! Nudit se urcite nebudete a kdyby nahodou jo, tak se stejne neco vymysli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeče Voštíku z tebe ještě jednou něco bude, to jsi vypotil sám nebo jsi to někde přečetl :D :D :D

(Ne dělám si srandu) :)

Ale jinak souhlasím, a? je nás co nejvíc.

Jinak možná bude o našem srazu článek v blesku a možná na novojičínské regionální televizi, tak uvidíme :)

[Editováno 9/15/02 Master_Tom]

[Editováno 9/15/02 Master_Tom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jakpak to dopadlo, s tou delegací do Peugeota, přátelé???

Já jsem našel docela pěkný zdroj literatury, i servisní manuály, a nejen na Peugeoty. Bohužel ne v češtině - anglicky (Haynes), německy a francouzsky...

Mrkněte na www.techbooks.cz

(a nelekněte se cen, je to holt zahraniční literatura...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...