Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repro P 407


HonzaZ

Recommended Posts

Původně zaslal: Raky

tak dnes som zohnal pioneer ts G171C kompa zajtra idem nato ale rozoberane dveri si este musim prejst:aut

je tu niekde nejaky postup dik:myslim

[upravil dne 3/4/09 Raky]

Cau ale ktore si kupil? ja som nasiel dva typy, nazov maju rovnaky, ale cenu uz nie :myslim

PIONEER TS-Q171C vhodný pro PEUGEOT a CITROEN

Cena: 156.32 EUR s DPH

Tieto podla foto maju zltu membranu, lepsi vykon 40W a nizsiu frekvenciu (35)

PIONEER TS-G171C

Cena: 71.55 EUR s DPH

2 156.00 Sk s DPH

Tieto maju sedu membranu... , 35W a frekvencia zacina na 40....

Je to taky zasadny rozdiel?

Aky je v tom rozdiel a ktore si kupil?

[upravil dne 19/4/09 petron]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nanux

No tak když píše G171C, tak to asi nebudou Q171C? :papa

:super

vidis a toto som prehliadol :cool:

Ale aj tak, nestoji za to kupit tie Q171 ???:myslim

Ty si menil tie malicke tweetery? Ja ked kupim tie komponenty a budu mi ich menit vo dverach... bolo by casovo narocne keby vymenili aj tie malicke? Ja by som bol za, ale ked tu vsetci hovoria, ze je to zbytocne....

Ale ja by som to riskol.... :roll

[upravil dne 19/4/09 petron]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nanux

Já jsem ještě neměnil nic ... jen mě zajímalo, zda-li rovnou spolu s repro ve dveřích nevyměnit i tweetery - jestli by to mělo nějaký efekt? Ale Raky nic... :roll

:roker ja predsa len vyskusam, samozrejme ak nebude extra tazka montaz tych malickych repro v palubovke.... Dam vediet...

Este by ma zaujimala otazka, ake repro dat do zadnych dveri, resp. nejake repro sa vojdu aj pod zadne sklo? Ci naco je tam taka mriezka? Original JBL co sa montuje do 407 obsahuje myslim 8 repro ... zaujimalo by ma kde ich davaju... ze ci by sa to dalo tiez tam namontovat...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No cital som testy na tie repraky lebo tiez chcem menit ale moc sa v tom nevyznam,lebo sa menia repraky a niektory tu pisete ze aj nejake tlmenie alebo odhlucnenie alebo co to ma byt ak by sa nasla rada pre mna amatera tiez chcem vymenit repraky ale ked tak uz dokonalo a tomu odhlucneniu ,ci nejakej pene alebo co sa tam dva nerozumiem ved ak to tam ma byt nedal to tam uz od vyroby peugeot comapany ?:mrk

recenzia reprakou http://209.85.129.132/search?q=cache:l9rcnQl1LdMJ:www.autodesign.sk/pioneer-ts-g171c.html+PIONEER+TS-G171C&cd=1&hl=sk&ct=clnk&gl=sk&client=firefox-a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maroš

No cital som testy na tie repraky lebo tiez chcem menit ale moc sa v tom nevyznam,lebo sa menia repraky a niektory tu pisete ze aj nejake tlmenie alebo odhlucnenie alebo co to ma byt ak by sa nasla rada pre mna amatera tiez chcem vymenit repraky ale ked tak uz dokonalo a tomu odhlucneniu ,ci nejakej pene alebo co sa tam dva nerozumiem ved ak to tam ma byt nedal to tam uz od vyroby peugeot comapany ?:mrk

recenzia reprakou http://209.85.129.132/search?q=cache:l9rcnQl1LdMJ:www.autodesign.sk/pioneer-ts-g171c.html+PIONEER+TS-G171C&cd=1&hl=sk&ct=clnk&gl=sk&client=firefox-a

:roker

No tak ja som ich tam uz dal namontovat... v Peugeote. V nay som si kupil sadu Hertz vyskove + samostatne basove dopredu (myslim DSK 165) 99€ a dozadu DSC 165 za 67€ spojene vysky a basy.

Rozdiel je veeeelmi velky !!! Odporucam !!

Co sa tyka uprav vraj tam museli davat nejake vypodlozenia ci co, ale poradili si s tym, takze nic mimoriadne...

[upravil dne 3/5/09 petron]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

ahoj chlapi ospravedlnujem sa dlho so nemal na forum cas lebo som bol zaneprazdneny predne tweetery som tiez nemenil no nakolko mam vzadu dos basov od vufra pocitujem tam malo vysok tak ze v najblisom case poputuju niekde dozadu no ak mate moznost menil by som aj predne vydeli ste ako vyzeraju tie vo dverach tweetry natom nesu onic lepsie ked si chcem vychutnat hlasnu hudbu skratka nevladzu ale to posudte sami caves

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Raky

rozdiel je citelny

Původně zaslal: Ajdamek

hraje to o dost líp

Původně zaslal: djbrano

Hraje to ovela lepsie

Tak jsem si dané Pioneery TS-1756 II taky koupil a o víkendu jsem se do toho pustil, spoky však moc nejsem .. když přehlédnu tu šílenou práci se sundaváním tapeců u všech 4 dveří, tak mi přesto příjde, že hrajou skoro stejně jako ty origo, možná že v basách ještě trochu hůře... :nevim

[upravil dne 21/6/09 nanux]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co bych tam měl mít špatně, přímo u těchto repro snad není co zkazit na připojení, ne? ;) prostě se mi zdá, že ty originál basovaly lépe ... možná to bude tím, že vpředu byly středobasy a teď se k tomu přidali i výškáče... btw netlumil jsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...