Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přední poloosy výměna či repas...?


aaischa

Recommended Posts

Ahoj,

celkem se zajímám zda je lepší repasovat a tudíš mít jistotu v případě dobře udělanýho repasu že sou ok, nebo posehnat jiný a vyměnit...

postižený sou obě dvě, prakticky pri rozjezdu a zatížení i při malym vytočení bouchaj, při normální jízdě až při velkym vytočení...

dál mě zajímá kdy je krajní mez pro výměnu.. či je pro repas lepší čim dřív.. ?

jestli se to časem vyběhá tak že to bude rumplovat i při normální jízdě, atd... prachovky sou ok... namazany taky, ale když sem ho koupil tak kdoví jak dlouho jezdil s oběma prachovkama ruplejma... sem zastáncem jezdit dokud to de menit az je opravdu potřeba ale ne za každou cenu, je li repas lepší dřív.. co to tak eště vydrží at mam představu.. ?

děkuji;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

No ak to chceš takto tak áno. Lenže tie kmity sa prenášajú na ložiská, aby si nakoniec neušetril až tak, že ich budeš musieť meniť tiež.;)

oký , cena repase neni nijak závratná, budu o ní pomalu uvažovat, ted stejne na autě moc nenajezdim než bude zime tak uvidíme...

reference tu sou dobrý na glogara tak se poptám co za to bude chtít a uvidíme... budeli to značně levnější když je vymontuju sám, pujdeli teda rozumně odtrhnout ty matky, tak je hodim do báglu sednu na jawku a zajedu tam s tim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Glogar 205 D dává za \"dobré slovo\" - on ti ji prodá se zálohou, ty si ji v klidu vyměníš a až pojedeš někdy (cca do měsíce) okolo, tak mu dáš tu starou a on ti zálohu vrátí. Za 1200,- /ks bych to neřešil, naskákáno zatím 30 a 20 tkm.

P.S.: Občas se stačí domluvit !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Glogar 205 D dává za \"dobré slovo\" - on ti ji prodá se zálohou, ty si ji v klidu vyměníš a až pojedeš někdy (cca do měsíce) okolo, tak mu dáš tu starou a on ti zálohu vrátí. Za 1200,- /ks bych to neřešil, naskákáno zatím 30 a 20 tkm.

P.S.: Občas se stačí domluvit !

to je rozumný.. na podzim to absolvuju, ted moc nejezdim.. ale uvažuju o tom že bych je vyhodil doma, naložil na motorku a udelal si nejakej peknej vejlet a zpatk privez repaslý.. spíš mam strach z těch matek jestli je obyč ráčnou sundám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

Já teď měnil sestře na 205ce obě poloosy a dával jsem tam funglovky od značky Spidan.Stim že jsem jim odevzdal ty starý a dostal jsem na každou asi 800kč slevu.

Za jednu poloosu jsem pak dal nákejch 2200kč.Což si myslim že neni zase tak strašný.

Tak to nebyly funglovky,nééé??? U těch přece nevracíš staré.

A celá poloosa funglovka za 3000 kč ???

No to nemyslíš vážně,to musel být REPAS !!! :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100% to byla fumglovka. Zrovna na díl jako jsou poloosy bych do starších nebo repasovanejch nešel. Kupoval jsem přímo v Elitu za tyhle ceny co jsem napsal. Mám tam slevovou kartu a cenově mě to přijde dost přijatelný když vezmu v potaz stáří vozu a kategorii. 5ekl bych že by to mohlo bejt ještě levnější. Samozřejmě že mě nabízeli ještě levnější poloosy od náký neznámý značky, ale když mě řekli kolik reklamací řešily na kterýho výrobce, bylo jasno. Je to sice druhovýroba, ale funguje stejně dobře jako originál.

Myslim že Domanskýho by sa jednu poloosu řekli možná i 3500kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Kluci tak uz je to tady, poloosy Starline najely 30 tisic a uz to v zatackach do kopce lupe a boucha.. no za 1600 kč za kus vzhledem k tehdejsim moznostem jsem celkem spokojeny.

Chci se zeptat, od koho na Severni nebo Jizni Morave jste brali repasovane poloosy, za kolik a jak jste s nimi spokojeni? Chci neco kvalitnejsiho, ale za rozumne penize..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

bral jsem je v benexu--už nevím,co to bylo za značku ten repas (v zelené krabici :D)--ale nabyl s nima žádný problém...

vyměnil jsem jich po rodině a známých tak 30 a nikdo si nestěžoval...byla tam taky záloha a po výměně ji vrátili...

Jde mi ted hlavne o to, aby na tom nestyřely manžety.. Peugeotek je ted jako druhe auti, takze ročně bude mit nájezd jen kolem 5 tisic km.. a jde mi o to aby ty manžety alespoň 5 let vydržely. Mas na to nějaké odezvy?

[upravil dne 4.5.09 Mitja]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...