Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pořád mi to chcípe-pomoc


Peti

Recommended Posts

tak toto jsem resil taky..... koukali se mi na to ve 2 servisech.... :(( nakonec to byla lambasonda ( tusim tak nejak...) bosh se da sehnat cca 4400... zdechalo to porad, když jsem dojel na semafor ( zarazeno, zařazeno + spojka, volnobeh...) musim zaklepat od te doby už to nezdechlo ... (cca 4 mesice po oprave)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jh19

tak toto jsem resil taky..... koukali se mi na to ve 2 servisech.... :(( nakonec to byla lambasonda ( tusim tak nejak...) bosh se da sehnat cca 4400... zdechalo to porad, když jsem dojel na semafor ( zarazeno, zařazeno + spojka, volnobeh...) musim zaklepat od te doby už to nezdechlo ... (cca 4 mesice po oprave)

Lambda to není na 100%. Tu už má novou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel neco podobneho. Kdyz jsem nastartoval, tak padali otacky a zdechalo to. Jaxe rozehral, bylo to oka. V servisu mi oznamili, ze je vadny \"nastavovac skrtici klapky\" nebo tak nejak tomu typek rikal. U 306ky to stalo tusim neco pres 3tisice plus vymen, ale to nevim kolik bylo. Pak to bylo dobrem, ale stejne to obcas zazlobi a vetsinou kdyz je vedro, v zime je to vetsinou v pohode. Casto zazlobi kdyz ujedu par kilaku vypnu motor a pak za par minut zase pustim motor, taky ty otacky sou zase na \"chcipaci urovni\". A s tim chcipani za jizdy se mi to stalo kdyz jsem vytocil vic studeny motor a paxem dojizdel do krizovatky tak chcipl. A jeste jsem zjistil, ze to zacne chcipat, kdyz pridam malo plynu pri rozjezdu. Obcas pak pri naslednem nastartovani vyleti otacky volnobehu na cca 1600ot, paxe to zase upravi. Benzin cerpam Shell V-Power, takze tim to byt nemuze. Takze jesi ti to dela podobne veci co sem sepsal, tak zkus nechat udelat ten nastavovac:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já měla ten samý problém, auto mi chcípalo kdy se mu zachtělo, většinou jsem teda zas nastartovala, ale jednou jsem musela volat odtahovku... Na diagnostice to nic neukázalo a tak nevěděli co s tím je, až když mi vyměnili startovací rampu tak to bylo o.k. - teda zatím je, když nebude tak už :bacha Mám 206 1.4 aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kathreen

Ahoj, já měla ten samý problém, auto mi chcípalo kdy se mu zachtělo, většinou jsem teda zas nastartovala, ale jednou jsem musela volat odtahovku... Na diagnostice to nic neukázalo a tak nevěděli co s tím je, až když mi vyměnili startovací rampu tak to bylo o.k. - teda zatím je, když nebude tak už :bacha Mám 206 1.4 aut.

Nebyla to zapalovací rampa?Startovací rampa-to zní jako někde na letišti a nebo přímo v Nasa:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...