Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaky mobil?


f3Rd@

Recommended Posts

Ježíš, jaky ISO chceš snižovat, při ty světelnosti se to pohybuje běžně na iso 40 - 100, tam není co řešit, moc si nepomužeš, navic samo to ISO nesníží, algoritmy budou nastavený podobně jako bez stabilizace a spousta uživatelů ani neví co to je natož aby si to nastavila manualně.
Fotím mobilem dost a i ISO 1600 a 2500 je vcelku použitelný, i když při max zvětšení to šumí dost, ale je to prostě mobil, ne foťák

V tomhle bych fakt výhodu / nevýhodu neviděl.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší Xiaomi za 8 než Samsung za 8. Já synovi koupil Xiaomi Mi 9T Pro na Vánoce za nějakých 10 tisíc a je to stroj jako prase. Totálně mě to zničilo. Manželka má Xiaomi Redmi Note 5 Pro a taky super, před rokem a půl asi za 5 tisíc. Oni jsou v dané cenové kategorii dycky jinde než konkurence. A to podotýkám že mám Samsung Note 10 Plus. Do Samsung S8 bych už nešel. Má to jen 4 GB RAM pokud to není Plusko a to je fakt nic moc se Samsung nádstavbou. Dost agresivní multitasking který zabíjí appky atd

Edit: Aha tak i verze S8 Plus má 4 GB RAM. Měl jsem pocit že má 6 a nemá 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo tak to určitě je lepší o nějaké procento a hlavně baterka ve Stand By režimu ale co už. Já to mám za 1 korunu tak ten Exynos přežiju 🤣 zas tak brutální rozdíl to není abych to hrotil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pár telefonů jsem odzkoušel (samsung, huawei i iphone - jen nokia se mi vyhla :D) a nakonec jsem zakotvil u Xiaomi.. Momentálně Mi note 10 a řeknu vám, že bych za nic jiného neměnil :) Poprvé v životě mám opravdu všechno co od telefonu chci a nic mi nechybí. Sice už jsme u 11 tisíc, ale za mě to za to stojí. Telefony jsou většinou věc zvyku, kdo si navykne na samsung tak už jiný nechce, stejně tak apple a iOS. iOS je mimochodem asi jediná výhoda applu, ovšem nevím jestli až tak velká aby to stálo za ty nehorázné peníze. Xiaomi ve své cenovce opravdu těžko hledá konkurenci, ta je většinou tak o 3 až 5 tisíc dražší, ne-li víc. Nejvíc stejně záleží jak ten telefon bude využívat :D každopádně zmiňovaný mi 9t není špatná volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám teď za třetí Huawei/Honor a celkem si nemám na co stěžovat, ani ohledně UI. A jako velké plus vidím aktualizace. Na Psmart 2019 už mám Android 10 a to není na rozdíl třeba od některých Xiaomi v Android One programu. A zrovna Xiaomi s tím updatem moc nezabodovalo. Moje má už několikáté Xiaomi a taky je spokojená. A vždycky když nafasuju Samsung, tak mi ty telefony přijdou ok, ale kdyby stály tak o 30% méně. Když jsou firemní, tak to člověka nemusí, tak trápit, ale mně to vadí i tak.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...