Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaky mobil?


f3Rd@

Recommended Posts

Guest minimaxa

Když budu srovnávat s předchůdcem Vibe Z2, což byla kdysi vlajková loď Lenova, je to pro mne velký krok dopředu. Procesor S430 není sice trhač asfaltu, ale pro běžné používání mobilu stačí, jistě má vliv na spotřebu baterie, která mi vydrží při celkem hojném používání mobilu dva dny. Jistě má na spotřebu taky vliv Android 8 Oreo, který už mám. Pouze čistý Android, žádná nástavba a záruka vždy nového Androidu. RAM 3GB je OK, žádné hry na tom nehraju. Displej je skvělý, samosebou s S8 se nedá srovnávat, ale viděl jsem spoustu FHD diplejů a tento mi přijde jako výborný. Telefon je vyrobený z jednoho kusu slitiny, má příjemný povrch a rozhodně neklouže v ruce, jako konkurenční skleněné Samsungy. Tlačítka na boku jsou velká přesně tak jak mají být a mají jistý a přesný chod. Dvě věci ohledně ovládání ale oceňuji velmi, jsou spodní tlačítka POD displejem a ne NA displeji, kde u jiných mobilů zabírají na displeji místo. Druhá věc je čtečka otisků, která NENÍ na zádech ale JE ve předu a funguje na jedničku. Rychlé nabíjení nabije mobil za cca 70-80 minut. Používám Android Pay, takže NFC je pořád v permanenci a funguje jak má. Použitá technologie zvuku Dolby Atmos hraje moc dobře. Foťák je kapitola sama pro sebe. Jistě jsou lepší, ale tento mě stále překvapuje. Myslel jsem si, že u Lenova Vibe P1 které máme doma je skvělý, fotky z toho lezou pěkný, ale z Nokie jsou o dost lepší. Co mi třeba vadí, je absence funkce záznamu hovoru, kterou mělo Lenovo normálně v nastavení. Co jsem začal používat, je omezení modrého světla v nočních hodinách. Moc se mi libí funkce zobrazení nové události na zhasnutém displeji.

Však za týden uvidíš sám. Můžeš testovat jak je libo.

Ano, každá liška chválí svůj ocas, ale mě nová Nokia 6 opravdu překvapila, a věřím, že tato značka časem ještě ukáže, co dokáže :D

Koukal jsem na Alzu a mají ho teď již 5999,- což je skoro o litr méně než jsem kupoval já. TS Bohemia 5990,-

Třeba tady je srovnání modelu 2017 s přicházejícím 2018 https://mobilizujeme.cz/clanky/nokia-6-2-generace-vyssi-vykon-a-par-novych-technologii

Při zachování ceny to bude super. ;)

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vypadají ty notifikace na vypnutém displeji? Taky mam na stávající Nokii 6 spadeno, ale jsem zvyklý na "Glance screen", takže, když nemá notifikační LEDku, postrádal bych info o zmeškané události. Pořád probouzet displej je wopruz :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
před 2 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Nový model je super, ale mě se líbila ta čtečka otisků vepředu mpod displejem, nevim proč ji odstěhovali na zada

Tak klidně kup 2017, věřím že i tak uděláš dobře ;)

před 2 hodinami, Milan+ napsal:

Jako  proč  vám vadí vzadu, mě tam třeba naprosto  vyhovuje. Nebo se nechá i poklepáním oživit a heslo.

Protože je nadmíru pohodlné nezvedat mobil ze stolu a jen ho odemknout když je potřeba. V autě ho mám v držáku, pak je mi čtečka na zádech k prdu.

před 2 hodinami, MJSytic napsal:

Jak vypadají ty notifikace na vypnutém displeji? Taky mam na stávající Nokii 6 spadeno, ale jsem zvyklý na "Glance screen", takže, když nemá notifikační LEDku, postrádal bych info o zmeškané události. Pořád probouzet displej je wopruz :( 

Vyfotím ;)

 

IMG_20180121_132754.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto vlastním jako primární osobní železo a za dva roky plného náporu, jsem až na jednu maličkost nenašel, žádné negativum. Výkonu habaděj, čtečka vpředu, fotky naprosta paráda, zvukový přednes ze stereo repráku hodně slušný a do sluchátek naprostá špička, která překonává i telefony za 20tisíc a mnoho z nich mi to potvrdilo. Baterka vydrží dva dny středního užívaní. Nabíjení z 0na50% za 34minut, mám minimálně stokrát odzkoušeno. A to hlavní, není to skleněnka, kterou je potřeba nosit v pouzdře aby se jí náhodou něco nestalo.

https://www.czc.cz/htc-10-32gb-seda_2/195785/produkt?gclid=EAIaIQobChMInNSVxb3p2AIVrQrTCh3HmAmAEAQYASABEgLJWvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...