Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaky mobil?


f3Rd@

Recommended Posts

Jelikož chystám výměnu mobilu tak už sem začal koukat po něčem jiném..  o xiaomi tady už pár lidí psalo ale chci se zeptat zda někdo nemá zkušenosti konkrétně s Tímhle mobilem.. nechci už za to dávat bůh ví jaký peníze..  Max 5-6000

Kdyžtak klidně návrhy na jiny jsou vítáni. Naroky: buď větší vnitřní pamet nebo možnost sd karty. Hodne fotim mobilem tak at to ma aspon trochu ucházející fotak... jinak mobil využívám na internet volání a sms... hry moc nehraju 

Díky všem 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Sat Dec 16 2017 at 13:19, brixtr napsal:

A nevíš náhodou jaký z toho jsou fotky?

Teď mám s6edge a vím že asi půjdu kvalitou dolu ale aspoň něco aby to fotilo  :D

Tady máš fotku ze sklepa 4:3 nastavení obrázku je kvalita normální.

IMG_20171215_224904.jpg

IMG_20171216_132042.jpg

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Xiaomi redmi 4 note global 4/64 šedá jsem si koupil po dobu opravy asusu,musím říct že pecka mobil.Dnes se mi vrací tel z opravy a přemýšlím co si nechám.Asi Asuse,výkonově stejnej,jen má o něco lepší baterku.Asus 3 dny,xiaomi 2 dny.wifi,data,bluetooth,smart hodinky,hodně volám a píšu+serfing po netu.

Kdyby ho někdo chťěl je 14 dni starej,v silikonovým krytu bez známek opotřebení tak se můžem domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...