Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaky mobil?


f3Rd@

Recommended Posts

To by asi šlo, ale díval sem se na t-mobile a nabízí taky tuto možnost, ale podmínek je tam na 10 stran co a jak se tomu vlastně může stát, sem právě přemýšlel že si to honem udělám i já, ale třeba na prasklý touchscreen se to nevztahuje, musel bych mít prasklý displej, a nesmí to mě spadnout, mobil musí spadnout sám, a takový nějaký dodatky tam, hodně zajímavý počtení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovejdle přesně rituál mám taky,výlezů z pelechu a už na ne jdu zapijet kavem a pádim do práce 

A mobil mám furt v jedný ruce,co kdyby mi někdo něco zrovna chtěl 

Odesláno z Samsung J 5

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky "pochlubím" tedy ... :D

V posledním roce vlastním Lenovo p70 a nyní jedu na HONOR 7. Rozdíl mezi nimi je velký, až drastický. Lenovo nemá G sensor. Ale za to má slot na dvě simky, plus další slot pro paměťovou kartu. HONOR 7 má pouhé dva sloty a tak si musíte rozmyslet, co tam dáte. Anebo upravit sim a nalepit ji na paměťovku. Ale toho se bojím. Jinak HONOR  docela dobrý. Foťák silnej, výdrž po vypnutí 4G a úpravě aplikací baterka taky slušná. Lenovo na výdrž baterky dooost slušný, fotky slabší, ale stále v normě.

 

Ale mohlo by se zadebatovat o tarifech, co vy na to? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá že budu mít výměnu skla na P10 zdarma, protože Huawei dává 1 rok záruku navíc a do 3 měsíců od koupi telefonu výměnu skla zdarma při aktivaci zlatého členství klubu Huawei přes aplikaci Hi Care, tak jsem zvědav jak to dopadne, už jsem psal do servisu, tak mě držte palce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zatím čekám, v pondělí jsem to posílal, a zatím když se podívám na Britex tak mě to píše že se zakázka vyřizuje.

Nicméně o té výměně zdarma mě to bylo potvrzeno tak přímo servisem, tak i Huawei čr, takže by neměl být žádnej problém, spíše jsem zvědav jak to kvalitně opraví, abych potom zase nemusel řešit reklamaci.

Hned jak bude P10 doma tak podám info. 

Ale když teď zase používám tu m4 aqua, tak si všímám jak je to zase všechno pomalý, a nic to neumí :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle jsem v pohodě, protože, a teď si tedy pamatuju jen první údaj, tak mě to podle androbench ukazuje cca 575mb, což je slušný, protože třeba kamarádův Samsung A5 2017 za 12 tisíc ukazuje cca 230mb a moje M4 aqua jen 75mb, takže já su spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...