Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaky mobil?


f3Rd@

Recommended Posts

před 39 minutami, Šalda napsal:

Tak tehdy jsem měl nějakej paušál za 500,- , teď mám tarif síť nesíť+ za 750,- a právě chci přejít na paušál M za 800,- kvůli navýšení dat, teď mám 1.5gb a tam budu mít 4gb.

Myslím že v dnešní době zcela normální paušál co má minimálně polovina lidí.

Tak tam nevidím nic až tak výhodného,já mám sít nesit za 440 s depehá. 1,5 gb mi stačí,doma mám wifi za cca 230 s depehá měsíc  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já jsem nepsal že mám výhodný paušál, psal jsem že mám úplně normální paušál co má polovina lidí.

Doma a v práci mám taky wi-fi, ale mě prostě těch 1.5gb nestačí, pořád se musím omezovat a hlídat to, takhle od toho budu mít klid.

Můžu mít ten stejný paušál od kamaráda přes firmu za cca 500,- ale rád si tohle řeším sám, už těch 19 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náročnej ? Včera jsem zrovna koukal na aktuální tarify Tmobile, datové balíčky s neomezenými SMS a voláním začínají na 4GB .. A horní strop je snad 60GB. S dnešními appkami jako jsou například mapy, navigace nebo stream hudby je 2GB měsíčně fuč ani nemrknu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Šalda napsal:

Já už prošel x videí, a na YouTube je třeba hodně srovnání s S7 a nebo Apple 7 co se rychlosti týče, a Huawei docela vede :D

Prostě do něho jdu. A je fakt že dneska při plným používání mobilu ty data mizí hodně rychle.

Kdyby jenom data ale i baterka letí s kapacitou strmě dolů. U těch nových tarifů u TM jsou tuším zpoplatněny sms ale jistý si nejsem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sms stojí 1.50 jen u paušálu za 500 s názvem paušál S, a je tam jen 500mb na data. Jinak jsou všechny paušály bez zpoplatnění za sms..jen teda mms stojí pořád nějak 5 korun, což nechápu..to už ale stejně asi nikdo neposíla :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem si změnil tarif u T-Mobile na "Mobil M" bo jsem se dovtípil, že za stejný peníze co jsem doteď měl "S námi síť nesíť" s 5GB dat teď nabízejí to samé s 8GB, ale já nevyužiji většinu času ani těch 5GB. Doma wifina, v práci pracovní počítač s internetem ... Ale kdyby aktuální 4GB FUP nestačily mohu si aktivovat dle svého výběru k tomu extra datový balíček ... Těch telefonů se trochu bojím, přijde zase čas upgrade, a to mám modelový rok tuším 2015 a už končí podpora některých věcí :bacha Výrobce software "nenápadně" (ha, ha) naznačuje, že je třeba aktualizovat W8 na W10 ... mno a nebo rovnou přejdu na Android a bude to :myslim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes na prodejně prodloužena smlouva, nový paušál M a Huawei P10 přijde ve čtvrtek poštou, za cenu 12 tisíc, níž jsem to už neusmloval. Ale ještě jsem k tomu ukecal tu jejich power banku, co dávali na vánoce :D

Málem jsem tam šel do Huawei Mate 6, který měli skladem, tu P10 bohužel ne, ale ten displej 5.9 je už na mě velkej, chtěl jsem původně displej 5, 5, ale raději menší 5.1 než ten velkej 5.9.

Tak se těším na čtvrtek :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Pe.Tr napsal:

Budou velke zmeny v oblasti mobilnich tarifu, proto ted vylezl tmobile s temi tarify cos uzavrel,  bo si to uzavrel na dva roky... 

Ne ne neuzavřel, smlouvu mám do 03/2018 :) Jen jsem změnil tarif .. To prej můžu snad dokonce 1x měsíčně či tak ... Ale já to ani omylem tak často nepotřebuji ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...