Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaky mobil?


f3Rd@

Recommended Posts

K tomu zvuku u HTC10, měl jsem kdysi HTC One M8 a tam byl zvuk na ještě lepší úrovni a žádný jiný výrobce na ně nemá. Co se k tomu jenom trošku přibližuje je Alcatel Idol 4 ale taky to není zrovna ono. Zase co se výstupu do sluchátek týče, tak to je až pro mě opravdu nepochopitelné, jak dokázal výrobce s toho zvukového čipu, který je tuším od Yamahy vydolovat tak hutný a velice dobře prokreslený zvuk. Každý komu jsem půjčil mobil ať to zkusí dokonce i s vypnutým BoomSoundem tak tomu nevěřil a osobně mám s čím srovnávat jelikož telefony měním docela často.

 

K P10, jestli ti jej TM nabízí za 12tisíc tak to bych absolutně neváhal, kovová konstrukce, solidní výkon na další roky dopředu, huawei už v čr dokonce svými kvalitami předčil Sony, take proč ne.

Ale být tebou počkám a zkusím si jej půjčit od někoho kdo už jej má, protože já měl jeden problém a to, že v bytě mám dva routery (oba dva jsou dvoupásmové a ano i v bytě z panelu využívám 5GHz pásmo) tak ta P10 měla problém se signálem v místě kde mám s HTC10 plný signál. Ostatně i tohle je hodně diskutované téma mezi majiteli HTC10, že konektivita je u toho telefonu neuvěřitelná, tam kde se moje Sony Z2 sotva přihlásila či Šhitphone6s neviděl síť vůbec ....

Ale spíše pokud jdeš i po výdrži bych zvolil tu P10 protože má "menší" tudíž méně energeticky náročné/žravé nároky než HTC10 s quadHD rozlišením, které je mi opravdu tak na fekální hmotě jelikož VR nevyužívám.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ženě jsem asi před rokem vzal od T-mobilu Huawei gx8, a zatím je spokojená, taky tam tehdy byl Huawei lepší než Sony, podle nabídky co tehdy bylo, a tak nějak se mě zdá že tady ty firmy jako Sony, Samsung a Apple jsou zbytečně předražený, že firmy jako Huawei, Htc, Asus, Xiaomi nabídnou ty stejný parametry ale za nižší cenu.

Třeba ten Asus Zenphone 3 deluxe, nebo nějak tak, mě taky docela zaujal.

Chtěl jsem dát 10 tisíc, víc ne..ale těch 12 ještě nějak zkousnu. Klidně bych počkal až někdo tu P10 bude mít..abych si ju zkusil, ale zatím nevím o nikom kdo má v plánu si novej mobil koupit. A myslím si že zklamanej určitě nebudu, je to přece jen zase skok dál proti mé M4aqua. A jak jsem psal, nebýt té malé paměti tak bych ani do jinýho mobilu nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na UMI Z PRO . Za tu cenu v předprodeji je to luxusní poměr cena/výkon

A když se tu probírá zvuk. Tak můj UMI MAX má o trochu lepší zvuk do sluchatek než byl u HTC M7 ... 

Ale hlasitý reproduktor je tedy na hudbu nepoužitelný :-) hraje hlasitě ale ... 

HTC je stereo a to také dělalo hodně.

Jinak UMI MAX je také solidní telefon za cenu kolem 5 tisíc v ČR se zárukou. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, ale určitě chci jít do mobilu který má v nabídce T-mobile, a určitě chci jít aspoň do známé firmy. I když co jsem se teď díval na parametry tak ten Umi Z pro taky není špatnej.

Už teď si říkám zda vůbec jít do Huawei, ale myslím si že změna proti Sony, co se týče kvality asi nebude žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huawei ti rozmlouvat nebudu :-) nikdy jsem ho neměl ani v ruce ( pro Šaldu: myslím telefon) ani jsem se po něm nikdy moc nekoukal. Ale TM to bude mít docela drahé ne ? Většinou to mají třeba na Alze levněji

 

Také záleží jak a jak moc telefon budeš využívat ;-)

Upraveno uživatelem stajgrpavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal výše, nabízí mě ho za 12 tisíc, teď jsem se díval a třeba v Alze ho mají za 16 tisíc.

Beru mobily vždy od operátora, jednak nechci šedej dovoz, což bývá zvykem u menších obchodů kde taky stojí méně, a ve větších obchodech stojí vesměs mobily stejně jako u operátorů.. A když náhodou dám mobil v záruce na servis, tak Ti automaticky dají jinej po dobu opravy. A za další jak jsem psal, vždycky mě ho dají za nižší cenu, jsem totiž v tomhle docela držka a umím je ukecat, někdy i pod pohrůžkou odejití ke konkurenci. Ale jsem u nich už od 1998, takže se ke mě zatím vždy chovali vstřícně .

A jak jsem psal, momentálně tam pro mě připadá v úvahu Samsung S7, Huawei P10 nebo Sony Xperia X. A parametry má z toho nejlepší právě ten Huawei.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Šalda napsal:

Kvůli manželce to nemám, všechny "tajný" věci tam mám ve skryté složce :D, ale přece jen tam máš všechny možný účty, mail, facebook, banku, a podobně, tak ať se každej trouba nemůže podívat.

Četl jsem článek asi před měsícem, že jen asi 20% uživatelů si mobil zamyká, přitom by to měl mít každej. Třeba v práci si dám nabíjet mobil a du na oběd, a aspoň vím že mě tam nikdo nelezl, prostě pocit soukromí.

Tak to by si u nás v práci nikdo nedovolil,aby mi koukl do founu. Učty? Když Ti  je budou chtít navštívit,tak si cestu najdou,neboj.A  že píšou,že to má mít každý? Zase masírka. A bankovní učty ve founu nepotřebuji,nikdy to tak nechvátá,abych to neudělal doma třebas jednou za týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan+ , já taky doufám, a pevně věřím v to, že mě nikdo v práci neleze do mobilu, ale jsem v tomto pesimista, a raději to zamykám.

Stajgrpavel, určitě to jde odemčít, každý zabezpečení jde prolomit, mě jde jen o to snížit počet lidí kteří to budou umět odemčít, já to třeba neumím, takže kdybych někde našel mobil tak se dovnitř nebudu umět podívat, i kdybych chtěl, a o to mě jde. V práci taky auto zamykám, i když stojím uvnitř areálu kde vím že mě tam nikdo nepoleze.

Tony Stark, přesně tak jak to píšeš to vidím i já. Ještě by tam šel Samsung A5 2017..ale myslím že ta P10 je na tom líp.

A prostě po tady těch problémech s malou vnitřní pamětí co mám teď je pro mě vnitřní paměť jedna z nejdůležitějších věcí. Proto chci tu P10, na netu ve videu říkali že po prvním zapnutí tam zbyde cca 50gb, což je opravdu hodně, když vezmu mobil s 32gb tak po prvním zapnutí tam zbyde třeba jen 15-20gb. Prostě od paměti chci už mít konečně pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsunga A5 měl bratr ... Než mu prasknul displej v kapse u kalhot....

Dle mého slabá konstrukce. Dotyk byl v pohodě ale displej vytekl. 

I když Samsung a jeho amoled displej je nádhernej 

Ta P10 je fakt pěkná . Pokud do ní půjdeš tak sem dej info jak funguje :-) fakt nad ní uvažuji . Bude mi končit smlouva u TM tak by mohli dát ještě lepší cenu ;-)

Upraveno uživatelem stajgrpavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě ho nabízí za 12 tisíc, což si myslím že je dobrá cena, mám u nich 2 paušály plus internet.

Ale je fakt že už to nejsou slevy co byli kdysi, kdy jsem mobil za 6 tisíc na můj paušál usmlouval na 2 tisíce, a 2 roky před tím mobil za 8,5 tisíce jsem měl za 3 tisíce, pokaždé tedy pod pohrůžkou že odejdu ke konkurenci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Šalda napsal:

Tak mě ho nabízí za 12 tisíc, což si myslím že je dobrá cena, mám u nich 2 paušály plus internet.

Ale je fakt že už to nejsou slevy co byli kdysi, kdy jsem mobil za 6 tisíc na můj paušál usmlouval na 2 tisíce, a 2 roky před tím mobil za 8,5 tisíce jsem měl za 3 tisíce, pokaždé tedy pod pohrůžkou že odejdu ke konkurenci :D

Jenže to v v dávných dobách měl kde kdo.

Kolik platíš teď a za co vuči slevě na ten foun?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, vendelinek napsal:

Tak jako pin mám odblokovanej,místo něj mám vstup znakem po displeji, je to lepší a rychlejší,a pohodlnější,zvykneš si rychle 

Odesláno z Samsung J 5

Ono kolikrát se stačí podívat proti světlu a ten znak uvidíš, jak po displeji každý jezdí umaštěným prstem tak se tam ten znak pěkně "obtiskne" :D Ale mám ho tam taky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tehdy jsem měl nějakej paušál za 500,- , teď mám tarif síť nesíť+ za 750,- a právě chci přejít na paušál M za 800,- kvůli navýšení dat, teď mám 1.5gb a tam budu mít 4gb.

Myslím že v dnešní době zcela normální paušál co má minimálně polovina lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...