Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaky mobil?


f3Rd@

Recommended Posts

před 5 hodinami, Přema napsal:

Musíš mít telefon a ne ty čínské mrdky......  používám telefon a ne čínské mrdky a nic se nezpomaluje a nic se neseká.......hold když si někdo koupí telefon za 3litry nemůže čekat zázraky

Ty čínský mr... opravdu nee, Měl jsem Xperii a ta celkem šla, Samsung Galaxy 4 dosluhuje a to je smrt. Když to porovnám s iPhone 5s, kterej je snad ještě starší, tak je dle mého úplně jinde. Kamarád používá dokonce 4s a pořád je to rychlejší.

Je to o chuti každého, já píšu své názory a zkušenosti. Android je otevřená platforma a ta se iOS nikdy nesrovná. Doháněj to akorát výkonem a železem, ale už ta koncepce androidu zaručuje jeho spomalování a o bezpečnosti tu ani mluvit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je plno telefonů co umí DualSIM a zároveň microSD kartu- třeba to moje osobní Lenovo S60.

Nevím jestli všechny Huaweie mají zabudovanou baterku, ale ten P8 Lite ji tak má, ale to mě nějak netrápí, přijde mi, že ty telefony se zabudovanou baterkou jsou pevnější tomu pomáhá výměna všech karet z boku a nikoli zevnitř telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem výběr zatím předběžně :myslim zúžil na Huawei Y6 Pro, Samsung J5 nebo Asus Zenfone 3 Max, i když už to jsou docela pádla  :(

Máte někdo konkrétní pozitivní nebo, a to zejména, negativní zkušenosti/postřehy?

Předem dík! Je fakt těžké se zorientovat a nestřílet od boku :roll

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

80-90% sekání androidu jsou stupidní aplikace co běží na pozadí (které si nainstaloval uživatel sám) a nelegální appky s bordelem. Bohužel zbylých 10-20% je systémem. To samé platí na odezvu...

Bezpečnost je nesmysl řešit (na bázi e-komunikace), vyjímečně má někdo na mobilu aspoň PIN ;) . Měl jsem symbian a paráda (podpora skoro žádná), WP podpora umírá a nové appky už snad ani nepřibývají, BB zatím nejlepší systém co jsem měl (podpora už taky umírá a BB už další nebudou, stejně jako WP), Android má tolik možností na upravu chování apod až hanba :D, je pro něj kdejaká blbost, Jabčák jsem v ruce zatím neměl.

Když jsem naházel tvé podmínky na mobilmanii tak nic moc zajímavého - http://www.mobilmania.cz/default.aspcx/katalog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?advsrch=1&section=63&catalog=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prozatím jsem spokojenej s J5 kou ,mám ho teda teprve půl roku, ťuk ťuk ťuk, splňuje pro mě všechno,  co od něj chci, mám 16gb

Jsem na mobilu denně a v práci je využitej  na 100%, doma pc pouštím, jen když potřebuju vyřídit platby, to  je snad jediná věc, kterou v mobilu nechci, kdybych ho náhodou ztratil 

https://m.alza.cz/samsung-galaxy-j5-2016?dq=4195059 z Samsung J 5

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty kecy proti jabku chápu, především je vošklivý, ale dle vkusu každého soudruha, že... Sem jinej, přes různý nesystémy, blackbery a android sem se dostal zase zpátky k "blbýmu" telefonu(s GPS navigací, internetem, java aplikacema, HW klávesnicí a baterkou, co vydrží kolem 14dnů :D ). Štvalo mě ten matlafoun neustále dobíjet a taky mě štvalo, že vždycky selhal, když byl nejvíc potřeba. Hlavně teda displej, nemyslím systém.

Ale teď mě oslovil novej ruggear, kterej má hardware klávesnici (ne qwerty, ale 0-9) a zároveň android s dotykáčem. Navíc je odolnej a s baterkou, co fakt svítí (což je u mě opravdu využívaná funkce).

 

 

RG310.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou iPhone je fajn. Mám k němu výhrady a ze začátku jsem byl dost rozčarován. Je pravda že nevím co je zaseknutí, nebo dokonce samovolné restartování telefonu a baterka vydrží také daleko, daleko déle než když jsem měl Samsung Galaxy. O tom že Apple dbá na bezpečnost milionkrát víc než Android, o tom se ví všeobecně. Ověřování přes Apple ID či ID Touch je někdy až otravné.(hlavně ze začátku, než se všechny služby nastaví) Po cca měsíci používání iPhonu jsme byl rozhodnut dát ho pryč, ale dneska bych už neměnil. To ovládání  a komunikace Apple - Apple je dokonalé.
Právě kvůli té komunikaci jsem koupil iPad a šetřím na Macbook.
Veverku osobně neznám, ale zrovna v jeho profesi si dovedu představit výhody iPhonu využívat na plný koule :), byť cena je daleko za jeho plánem útraty.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem! Zatím z toho mám hlavu v pejru, takže asi zůstanu u mých rozpadajících se trosek již zmiňovaného dvouletého Samsunga S4 mini a asi tak pětiletého Sony Ericsson Xperia Mini Pro, než se fakt nerozpadnou pod prstama... :D 

Ba ne mrknu na Vaše tipy a uvidíme, zda bude některý typ vyhovovat ;)

Šťastný nový rok! :papa

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iP mám čtyři roky a krom baterky spokojenost.. Nabíjim každý den.., ale dost ho používám.. O dovolený  vydrží 3 dny v pohodě... :) 

Ale zeptám se dělá se eště HTC one mini 2....?

ten byl docela menší..., ale nevím o něm nic... Pokud by někdo něco - i pro sebe bych se ráda něco dozvěděla.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 1. 2017 at 20:36, stajgrpavel napsal:

Není Čína jako Čína :-) 

Mám UMI Max necelé 2 měsíce a zatím spokojenost ;-) žádné sekání adt. Baterku mám na 2 dny pro mé potřeby dostačující ;-) 

Ten UMI nemá nic předinstalolvanýho? Jen Googleplay?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdravím, měl bych na Vás dotaz ohledně koupi nového mobilu.

Nyní mám Sony Xperia Z1 compact se kterým jsem spokojen, ale potřebuji kvůli práci koupit mobil na dvě SIM protože nechci nosit dva.

Přemýšlím nad těmito:

Lenovo K5 plus

Huawei Y6 Pro

Samsung Galaxy J3

Nemáte někdo některý z těchto telefonů ? Popřípadě nějaké zkušenosti ? Nebo mi poradíte jinou značku ? V ceně do 5000 kč ? A spíše menší rozměry- displej max 5" a výška okolo těch 140mm. 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...