Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výsledky orientačního závodu


jiri.wolf

Recommended Posts

Původně zaslal: Dave_k

Dopadlo to jak to dopadlo jen o tom testu jsme se dozvěděli víceméně až teď. Tak nevím jak to brát. :myslim :myslim:myslim:myslim Déšť udělal svoje. :(

P.S. Taky jsem nějak nepochopil v itineráři tvar 1 kreslené křižovatky kde byla hlavní silnice podél a šipka směrem nahoru, ale nějak mi tam chyběla příjezdový směr, který měl být odspodu jak bylo popsáno ve vysvětlivkách. :myslim

Hlavně že jsme dojeli a došli (ikdyž malinko víc promočení než bylo zdrávo). :)

[upravil dne 16/7/08 Dave_k]

Jo tak to byl velice častý dotaz i u mě.. Pokud je to ona tak ty jsi si měl najít stejný tvar křižovatky v podrobné mapce dědiny. Bylo to tam napsaný nad těma chlívečkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Dopadlo to jak to dopadlo jen o tom testu jsme se dozvěděli víceméně až teď. Tak nevím jak to brát. :myslim :myslim:myslim:myslim Déšť udělal svoje. :(

P.S. Taky jsem nějak nepochopil v itineráři tvar 1 kreslené křižovatky kde byla hlavní silnice podél a šipka směrem nahoru, ale nějak mi tam chyběla příjezdový směr, který měl být odspodu jak bylo popsáno ve vysvětlivkách. :myslim

Hlavně že jsme dojeli a došli (ikdyž malinko víc promočení než bylo zdrávo). :)

[upravil dne 16/7/08 Dave_k]

Tahle křižovatka byla zadána mapově. Tudíž neplatilo pravidlo o příjezdu zespodu. Měl jsi hledat zadaný tvar křižovatky v mapě a najet na ni nejkratší možnou cestou tak, aby jsi vyjel v zadaném směru. Bylo to naprosto jednoznačné... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za sebe muzu rict, nedal jsem ani jeden. Jelikoz pri vyjezdu jdem defacto uz stal na silnice a ne na krajnici a ten pravej, no nevim, me ta silnice prisla, ze je rovne, tak jsem nechtel mast ty za mnou ze budu parkovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ch.i.n.ch.i.l.a

Stál si a změnil si tento jev a rozjel jsi se(vyrazil od jirky na orienťák):papa

Nojo, ale na to každej séře (kor, když tam není provoz) udělal to jenom Pinďa (autoškolič) ... Ale alespoň je vidět, že jsme z jednoho pytle, páč nikdo neblikal ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nj, když nikdo nevědělm co to tam ten Koudák dělá, a podruhý si každej řikal \"tady už jsem byl\":D:D Jo a všichni tam jeli max 90, protože se tam víc nemuže:aut

No ty jsi tam tomu taky dával pěkně napít...:D:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nj, když nikdo nevědělm co to tam ten Koudák dělá, a podruhý si každej řikal \"tady už jsem byl\":D:D Jo a všichni tam jeli max 90, protože se tam víc nemuže:aut

No ty jsi tam tomu taky dával pěkně napít...:D:myslim

Já?:mad: To mi asi Vix šlapal na plyn a říkal ukaž co ten benzín dokáže:D, ale jel jsem tam jen asi 100, zase takovej blázen nejsem:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...