Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektronicke nastavenie prednych svetiel


cahojs

Recommended Posts

Mam 307SW a nedavno som zistil, ze sa mi nedaju elekronicky nastavit predne svetla. Akoby tam nebola \"stava\".

Dalsi problem som zistil aj vcera. Ked mam zapnute predne stierace a chcem cuvat, tak sa mi automaticky spustil aj zadny stierac. Teraz ostane ticho stat.

Neviete co s tym moze byt? Zeby nejaka poistka, alebo nieco vadne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: cahojs

Mam 307SW a nedavno som zistil, ze sa mi nedaju elekronicky nastavit predne svetla. Akoby tam nebola \"stava\".

Dalsi problem som zistil aj vcera. Ked mam zapnute predne stierace a chcem cuvat, tak sa mi automaticky spustil aj zadny stierac. Teraz ostane ticho stat.

Neviete co s tym moze byt? Zeby nejaka poistka, alebo nieco vadne???

K tomu nastavovaniu predných svetiel, pozri si, či Ti svieti žiarovka v popolníku, ak nie, vymeň ju.

A k tomu zadnému stieraču, nedeaktivoval si si túto funkciu? Tá sa totiž nastavuje cez display v menu. Tam musíš nakonfigurovať v \"Config. vehicle\" na \"Rev. wipe active\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Původně zaslal: hnusoba

K tomu nastavovaniu predných svetiel, pozri si, či Ti svieti žiarovka v popolníku, ak nie, vymeň ju.

No to ma podrž :D žeby tá žiarovka bola v sérií s ovládaním nastavovania svetiel? :myslim

To je Peugeot...a v ňom je možné všetko :mrk:D

V sérii nie je ale niekedy sa stáva, že pokiaľ nejde žiarovka osvetlenia popolníka tak nejde ani naklápanie svetiel :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: EXI.60

Asi myslel že je to na stejný obvod(pojistku),a když nejde osvětlení popelníku,tak je někde zrada-v pojistce,drátech,konektorech,atd.Ta spálená žárovka kdyby byla v sérii,tak bu musela být šestivoltová:D

Píše vymeň žiarovku v popolníku a nie skontroluj poistky :D Zďaleka by nemusela byť šesťvoltová, to len vtedy ak by mala rovnaký odber (odpor) ako to ovládanie. Ale určite to nie je v sérii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím že nemusí,ale dával jsem to jen jako příklad.To by se při naklápění světel rozsvicovalo osvětlení popelníku pokud by nebyly zaplí světla.Ale tento efekt známe jako tzv.\"barevnou hudbu\"například při špatné kostře na zadním osvětlení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
  • O 3 roky později...

Caute,mam 307 r.v.2002 a mam problem a to ten ze predne stretavacie svetla svietie dole pred auto ale dialkove svietia perfektne.Bol som v servise na regloskope a tam povedal ze su nastavene dobre.Motorcek funguje aj na prevej aj na lavej strane dobre.Ziarovky PHILIPS +30%.Parabole su OK a skla su trochu zazltnute.Mate niekto nejaku radu PROSIM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...