Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Video ze srazu + Marlinovo Outdoor Video


mitch.mb

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: maturantka

Neboj, přežil, dokonce ani žádnou nechytl :-D

No to se musel šikovně uhýbat teda:D

ja se schovaval za maturantku :D

tak vzala to sportovne a rikala ze jkdyby to video envidela, tak ez by na aute nic nepoznala :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Marline - mít já za sebou podobný zážitek jako Ty s půjčeným autem, tak takové video určitě nemám na ploše PC, kór když se v okolí PC může pohybovat majitel(ka) týraného vozu

U MĚ JSI MASOCHISTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myslím, že Marlin je z takové modernější rodiny, takže se to tak nějak bere v pohodě. Něco jako když holky říkaj, že maj maminku spíš za kamarádku - a tak je to si myslím pro dnešní dobu lepší...

Samozřejmě - udělat něco podobného já, mám hned další den funus...

Původně zaslal: MirasCC

Že je Marlin trochu \"jinej\" tu víme všichni, tak nevím, čemu se divíš, předsedo :D :D

Jak jinej? Myslíš že bych si měl pro příště dát větší pozor až mě bude Marlin před spaním obímat??? Jako že bych z toho měl něco vyvodit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s takýmto autom a este aj s pozicaným sa na mokre pole drbe len idiot......bez urazky.......:blicismajlik

a myslim ze aj 4007 by dopadla podobne...bolo to tam pekne mokre ,same bahno....co ten clovek od toho cakal....to ma 12 rokov a je nacisto bez rozumu.......je mi toho auta luto.....

[upravil dne 22/9/08 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si delaš kozy :D:D:D:potlesk

to to uz je uplne v prdely:mrk:mrk:mrk...... tiez som raz nasim ako 17 rocny zobral auto , prerazil som gumu a disk na obrubniku....ale nepriznal som sa nikdy :D:D:D

povedal som im že guma strelila a disk som dodrbal ked som daval dole gumu..........ale neviem co by si mohol hovorit ty, nakolko si mal rukolapne dokazy hned na ploche tvojho PC:D:D:D

Původně zaslal: Marlin

video sem mel na plose , no a mama byla u pocitace a nudila se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teprve teď jsem viděl to video.... no nebudu to komentovat, jedině to, že to chudák auto dostalo pěkně na prdel. Ale zase by to mohl Peugeot využít v marketingové kampani... Peugeot - auto, traktor, kombajn v jednom :)

Ta závěrečná scénka s Koudelkou tam sedí :D

[upravil dne 23/9/2008 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...