Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Video ze srazu + Marlinovo Outdoor Video


mitch.mb

Recommended Posts

Ať si říká kdo chce co chce, Marlin byl jedinej, kdo projel to pole. Neobešlo se to sice bez ztráty kytičky (ehm, lízátka) ale projel. Navíc neponížil lva taháním na nějakým špagátu, ale byl stylově na řetězu. :)

A teď vážně: klobouk dolů před všema, co pomohli, nejvíc vidět byl Jirka Wolf. Jirko, musím přiznat, že tohle bych nečekal, fakt smekám.

Ostatní raději nebudu jmenovat, abych na někoho nezapomněl. Jen mne tam ještě zaujal vix, jenž zdatně obsluhoval lopatu, a potom taky dokumentaristická sekce (v čase cca 3:30) jenž sice lva vytáhnout nepomohla, ale aspoň nepřekážela. :D

A mitchi, díky za zprostředkování záchranné akce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Lizatko je uz zpatky na aute. Potom co sem se ted byl projet bawem, tak Nejsu nechci ridit hoooodne dlouho. Odstavil jsem ji do garaze a a radsi odevzdal klice. Ale potom co jsem asi jeste hodinu drhnul interier od blata

:xvulpravda, asi bys ji mel uvest do puvodniho stavu..coz asi nebude zrovna za hubicku, coz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...