Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsem jel na sraz a orienťák s Marlinem, zabořil auto do bahna, utržené lízátko, bahno po druhé...


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Marlin

Chiinchilo, prosmte, jestli zas udelma priste nekdy takovouhle volovinu, vezmi si od Premka tu bejsbolku, ju. dik.

Klidně ji ji pujčím :bacha a nebo to můžu za ni udělat sám.....:D:D:D:D

a nebo by jsi mohl to auto umývat místo chinchily. Před tou hasičárnou ti to tak šlo... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ch.i.n.ch.i.l.a

Myslím že co se týče Marlina, už se poučil:super A už by stačilo řešit jak je hloupej frajírek.:roker Byla jsem u toho, scháněla jsem s Milanem Horkým(tímto mu moc děkuji:potlesk) traktoristu, potom i wapku a dokonce jsem umývala celý interiér spolu s Monikou od Mitch.mb a Jitkou. A aby to nebylo málo musela jsem vyřídit i placení. Zasvěcení vědí že kdyby to věděl nějaký doktor tak mě vykleští ale zvládla jsem to:super. A píšu to sem ne proto aby mi někdo poděkoval, ale aby pochopili někteří že mám právo k tomu cokoli říct a já dodávám jediné: byla to hloupost:ticho ale i kdyby tam zahučel znovu na nějakém příštím srazu:bacha určitě mu s Jirkou zase pomůžem o tom jsou pojmy jako přátelství a hlavně je o tom i náš úžasný klub:super

[upravil dne 17/7/08 ch.i.n.ch.i.l.a]

Naprostý souhlas :super:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...