Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PODĚKOVÁNÍ POŘADATELŮM ZA DOBŘE PŘIPRAVENOU AKCI


kobra

Recommended Posts

Jo jo, organizátorům patří velké díky, Jirkovi jak to vše zvládal a Ch.i.n.ch.i.l.e. taktéž (zejména za obsloužení při snídani :) ).

Stejné díky dalším co to pomohli realizovat - Jitce, Kouďákovi, Trundikovi, Garfieldovi, Petře-Lee a těm dalším, co stáli za organizací.

Prostě DÍKY !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž se připojuji s díky za povedený sraz a zároveň se omlouvám pořadatelům za nepříjemnost, kterou jsme spolu s jedním nejmenovaým členem způsobili, když jsme se šli trochu projet a neudrželi rychlost v obci na uzdě. Už se to nebude opakovat a příště nebudeme dráždit obyvatele v místě konání srazu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu opožděně se i já s roďkou přidáváme k díkům. Sraz byl tradičně super. I přes mírné neduhy počasí a drobné zmoknutí na \"pěším orienťáku\" bylo vše COOL.

Především patří díky organizátorům Jirkovi, Renatě, Trundíkovi, Kouďákovi, Garfieldovi a Petřelee a ostatním, co měli s organizací co do činění.

Dál musím poděkovat Johnovi, Bohoušovi, Trundíkovi a Marcelovi505 za převoz pár drobných věcí, který by se mi jinak do našeho rodinného wagenu nevešly ...

A Medvědovi za zařízení pensionku, Ježkovi.vokatýmu za pomoc při nošení kočárku na orienťáku (páč jinak bychom to nedali) a Ádě, že byla relativně vklidu, když jsem dorazil v sobotu domu kolem 6tý ranní ... :nevim

TAKŽE ADIOS AMÍGOS na dalším sraze:papa:papa:papa

[upravil dne 16/7/2008 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...