Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozměr kol


wesox

Recommended Posts

Ahoj všichni, řeším teď problém, tak bych potřeboval od zkušených poradit.Koupil jsem P 309 1.4 a musím koupit nové pneu, mam disky 13\" i 14\" , ale neumím se rozhodnout na co to obout. Nejde mi o to jak to bude vypadat, ale na čem se líp jezdí, spotřeba a jaký je vlastně rozdíl v jízdě mezi většíma a menšíma kolama, děkuji, jsem začátečník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem měl 309,tak jsem tam dával13\" 165/70.seděl na tom normálně.Ale hlavně byla dobrá cena pneu-700kč/ks z kauflandu.A vydrželi překvapivě dlouho.Byla to myslím Debica.značku si zvol podle sebe.Podívej se taky do techničáku,které rozměry jsou povolené na tvé auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, podle mne to moc nepoznáš. Jezdím střídavě na 16 a 17, ty 16 jsou trochu měkčí, ale 17 líp drží. Takže je to jedno, obvod je stejný.

Hlavně aby vyhovovaly podle TP. A rozhlídni se doma, jaké máš zimní, případně jaké auto máte ještě doma. Aby ti vyšlo např. 14 letní, 13 zimní, a až auto jednou prodáš, tak se můžou ještě hodit na jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...