Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolik km na plnou?


pacinka

Recommended Posts

Co se týká optimálních otáček - často střídám 2,0 HDi 80 kW a 2,2 HDi, jsou to úplně různé pocity na různých otáčkách. 2,0 se pod 1800 docela trápí a hučí, takže opravdu optimální je 2000 až 2500. 2,2 klidně snese od 1500 do 2200, přitom 1800 až 2000 je úplně optimální.

Je prostě potřeba poslouchat a vnímat, jestli se motor trápí, anebo běží v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Co se týká optimálních otáček - často střídám 2,0 HDi 80 kW a 2,2 HDi, jsou to úplně různé pocity na různých otáčkách. 2,0 se pod 1800 docela trápí a hučí, takže opravdu optimální je 2000 až 2500. 2,2 klidně snese od 1500 do 2200, přitom 1800 až 2000 je úplně optimální.

Je prostě potřeba poslouchat a vnímat, jestli se motor trápí, anebo běží v pohodě.

Přesně Oldo, od 1500ot./min. se stím v pohodě dá jezdit :rokera nemám pocit, že by se to trápilo, v 1800ot./min. je motor připravený vás vystřelit vpřed:D. Bavíme se o 2,2Hdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janou

2,0 hdi 2000 má 80l ,tiež 2,0hdi sw 2002

Musím Ti oponovat... podle všech dostupných materiálů mají oba tyto modely 70 litrovou nádrž s tím, že se může objem měnit v závislosti na počasí. Sám tankuju tak 66 litrů po hrdlo. Max. jsem natankoval 71 litrů, ale to už jsem měl najeto přes 100 km s hladovým okem...

Moje nájezdy se pohybují kolem 1100 - 1200 km. Poslední tři byly:

1068 km - tankováno 64.39 litru

1343 km - tankováno 68.71 litru

1267 km - tankováno 66.29 litru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Co se týká optimálních otáček - často střídám 2,0 HDi 80 kW a 2,2 HDi, jsou to úplně různé pocity na různých otáčkách. 2,0 se pod 1800 docela trápí a hučí, takže opravdu optimální je 2000 až 2500. 2,2 klidně snese od 1500 do 2200, přitom 1800 až 2000 je úplně optimální.

Je prostě potřeba poslouchat a vnímat, jestli se motor trápí, anebo běží v pohodě.

ja jezdim s benzinem 1800 otacek az 6500, ale po praze se sinu na 1800 az 2500, asi to trosku drcham co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim no,tim ze mam v celku smutnou motorizaci tak to dohanim plynem a to co popisujoou ropaci je muj sen...Touzim po palubnim pocitaci abych videl spotrebu a to cloveka tak nejak posadi a donuti si promyslet jestli na to bude hamtat nebo ne ale tim ze je zatim ve stadiu priprav.....na plnou nadrz si myslim ze ujedu cca 600km takze rope zdar a to ze ujedes pres 1000 km si myslim ze je velikanskej dar :D:D:D pac to ja mam pomalu dve nadrze:D

[upravil dne 12.7.2008 vojti26]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebuď smutný!! Jak si prosím přišel na to, že máš smutnou motorizaci? A co se týká pp (palubní počítač), tak te se dá přece dodělat. Jinak na plnou nádrž (70l) musíš ujet více km, než 600km. Ale hodně záleží na způsobu jízdy a kde jezdíš. Zda-li město či dálky. Nejen já jej má dodělávaní pp. U své 406 mám spotřebu nyní okolo 7 l/100km podle pp;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk nejak akorat PP resim...mel jsem tu vlastni vlakno ohledne toho...Mam nejakej divnej prechodovej model neco mezi novym a starym a porad se jeste chystam na diagnostiku....a ta spotreba,tim ze jezdim ne uplne ekonomicky kratky studeny cesty po meste,tak patrne je asi v celku realna ta spotreba:D

[upravil dne 12.7.2008 vojti26]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...