Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bosna a Hercegovina


Recommended Posts

bol tam kamos autom a akurat prechadzali v noci.vravel,ze uz nikdy viac.nezmyselne sledovanie policajtov a po case zastavenie a pokuta 100 eur za ,,vraj,, stopku.

alebo vybehol v noci na cestu chlapik a maval ako sialeny.

ine nejake prihody v podstate nerozpraval ale je to clovek co rad cestuje a ked mal z toho zly pocit tak osobne ma tam netaha.

hlavne je tam asi nezastavovat,hned si podozrivy a lahka obet kohokolvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bol v meste Banja Luka (Bosna a Hercegovina) v roku 2007 a nemozem povedat nic zle. Samozrejme treba si davat pozor na policajtov, pretoze davaju straaasne velke pokuty za prekrocenie rychlosti, takze treba vsade dodrzovat rychlost !!! Ak chces vediet nieco konkretne tak daj vediet.

A hlavne ked sa ti bude dat na toaletu a nic nebude na blizku tak jedine na asfalt, to je istota, pretoze tam maju stale vela neodminovanych miest a zaliezat niekde do krickov je hooodne riskantne.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,já jsem BiH zavrhl navždy: jel jsem z Boky Kotorske na Mostar a přes Banja Luka nahoru(2004).Cesta trvala deset hodin,všude samá čtyřicítka a šedesátka.Krajina překrásná,volant si neodpočal ani na chvíli,cesty celkem dobré.V jednu chvíli byla průtrž mračen a já jednu čtyřicítku jel padesát! A ten hoch si nelenil v tom slejváku dojít k mému okénku a ukázat mi ten přenosný radar (stejně si myslím,že tam měl údaj jiného vozu) a požádal o 15 marek.Teď nastala sranda situace - já mu tvrdil,že marky už neplatí,nemám,ale že mu zaplatím v EUR.On souhlasil a stálo to 15.Teprve později jsem se dověděl,že mají svoje marky.:):mad:P806

[upravil dne 15.7.08 Kubis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirka639

urcite bych si zasel zazadat o mezinarodni ridicak! doporucujou ho do zemi Jugoslavie. Kdyz sem se bavil s chlapkem kudy jet do Recka, rikal ze jedine pres srbsko, jinudma at to nezkousim.

A kudy jinudy do Řecka bys chtěl jet? Všechno ostatní je zajížďka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

Původně zaslal: jirka639

urcite bych si zasel zazadat o mezinarodni ridicak! doporucujou ho do zemi Jugoslavie. Kdyz sem se bavil s chlapkem kudy jet do Recka, rikal ze jedine pres srbsko, jinudma at to nezkousim.

A kudy jinudy do Řecka bys chtěl jet? Všechno ostatní je zajížďka.

no \"spodem\" pres sarajevo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirka639

no \"spodem\" pres sarajevo

Ono tedy hodně záleží na tom, kam chceš jet, ale jestli je Tvým cílem Olympská riviéra, Chalkidiki, nebo v podstatě cokoliv na východním pobřeží Řecka, tak je cokoliv jiného mimo trasu:

Brno - Bratislava - Budapešť - Szegeď - Bělehrad - Niš - Skopje - Titov Veles - Epanomi (a dál do Řecka) zajížďka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak cesta proběhla v celku v pohodě až na alternátor, který nás vypekl na zpáteční cestě. Začala mi tam poblikávat kotrola a nápis Battery charger fault nebo tak nějak. Dojeli jsme tam kam jsme potřebovali a tam jsme se zdrželi o jeden den déle než jsme chtěli - bylo to ale super. Nějakej kouzelník tam vyměnil něco - čemu jsem bohužel nerozumněl. Jen jsem pochopil, že neměnil celý alternátor, jen něrco vevnitř ale co... to jsem v chorvatštině nepochopil. Takže to dobře dopadlo. Celkem najeto asi 2 400 km - průměrná spotřeba 5,2, což mě samotného překvapilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Proboha--ani to tu nepiš--spotřeba 5.2!!! Polovička napíše,že lžeš,druhá polovička,že trápíš motor.:D:D:D

Napiš--vzalo mi to 6.9 a máš klid.:myslim:D

P.S. Medvěd jezdí za 8.....:)

Proč? Já jel loni dovolenou ve čtyřech s bagáží za 4.78... bylo to ale tím, že cestovní rychlost byla kolem 100 km/hod. Druhý auto bylo Doblo 1.4 benzín s 5 lidmi na palubě a při vyšších rychlostech měl velkou spotřebu, takže se jelo piánko...

Mě to sice štvalo, že místo obvyklých 16 hodin jedu skoro 24, ale ta spotřeba mi to víc než vynahradila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Rozhodně jsem motor netrápil. Po dálnicích tak 130 až 140 km/h. Bylo to dané také tím, že cesta skrz Maďarsko byla po silnici 1. trídy, která je docela plná a jede se tam tak 100% - zpátky jsem tam jel po tmě, tak ještě méně. Dalším faktorem tělesná konstrukce moje i mé přítelkyně -dohromady máme a necelých 120 kg. No a je pravda, že jsem si byl vědom toho, že musím šetřit palivo takže jsem podle toho jezdil.

PS: Jinak o Medvědově pověstné spotřebě 8 litrů vím.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...