Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

18 disky na 406 coupe


jozefsv

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

daju sa zapisat oficialne na coupe 18 palcove disky?niektori ich mate tak by ma zaujimalo ci ich mate zapisane v tp.

alebo povoluje vobec peugeot na tento model 18 disky? - to bude vediet asi skor Pet.r

Něco mě říká že to povoleno nebude.:D A ti co mají 18\" tak nejspíše neoficiálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si seženeš typový list, pak ano. Jenže tohle je výmysl českých chorých mozků (možná i slovenských) a většina světových výrobců typový list nezná a tudíž ani nedodává. Další možnost je test daných disků ve státem certifikované zkušebně. Stojí to ale ranec, takže z 90% nezlegalizuješ 18\" kola... Já je sice na autě mám, ale kdybych boural asi mám problém... Nevím jak by se to pak posuzovalo... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Pokud si seženeš typový list, pak ano. Jenže tohle je výmysl českých chorých mozků (možná i slovenských) a většina světových výrobců typový list nezná a tudíž ani nedodává. Další možnost je test daných disků ve státem certifikované zkušebně. Stojí to ale ranec, takže z 90% nezlegalizuješ 18\" kola... Já je sice na autě mám, ale kdybych boural asi mám problém... Nevím jak by se to pak posuzovalo... :(

s typovym listom je to asi podobne.do skusobne to jasne asi nikto neda.

asi sa budem musiet obratit na peugeot ci je to mozne.mam pocit ze nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: jozefsv

zajtra zavolam na kompetentny organ a dam vediet ci sa tym oficialnym smerom pohneme.

mam vyhliadnute disky 7.5x18 et 18,su nutne podlozky

No myslim ze take kola bez podloziek mozme zabudnut.

Aspoon ja som prisiel k takemuto nazoru.

No a s tym oficialnym smerom mi daj urcite vediet. To ma zaujima...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Y2K

Tak sa neviem rozhodnut....poradte.

18 neoficialne alebo 17 oficialne???:myslim

Pomozte mi vyriesit tuto dilemu prosim

sam neviem

Dobre....tak skusme ist na to inak.

Je to s 18tkami ozaj take tvrde ako na voze???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Y2K

Tak sa neviem rozhodnut....poradte.

18 neoficialne alebo 17 oficialne???:myslim

Pomozte mi vyriesit tuto dilemu prosim

sam neviem

Dobre....tak skusme ist na to inak.

Je to s 18tkami ozaj take tvrde ako na voze???

podla toho po akych cestach chodis.jamy dost citit,trpi auto.na normalnych cestach pohoda a auto sedi ako priklincovane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

mna najviac stvu pripadne pokuty a problemy s policajtami.ci je to tvrde alebo nie mi neva.ale stvalo by ma keby som mal kvoli tomu problemy a nakoniec ich zhodim dole a zase budem ako pako predavat

[upravil dne 21.8.08 jozefsv]

No a presne o to ide aj mne sakra.

Ja vazne neviem teraz...kurnik sopa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam taky pocit ze s kolesami pockam dokonca zimy.aj tak zachvilu treba prehodit kola.neoplati sa na mesiac nahadzovat nove kolesa.porozmyslaj cez jesen.ako som ti spominal,ja som jedne objednal ale stale nie su zaplatene takze rozmyslam.aj ked ich teraz vezmem tak uz ich toho roku nasadzovat nebudem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

mam taky pocit ze s kolesami pockam dokonca zimy.aj tak zachvilu treba prehodit kola.neoplati sa na mesiac nahadzovat nove kolesa.porozmyslaj cez jesen.ako som ti spominal,ja som jedne objednal ale stale nie su zaplatene takze rozmyslam.aj ked ich teraz vezmem tak uz ich toho roku nasadzovat nebudem

Neviem....ja som to chcel praveze poriesit este pred zimou....aj ked len na tyzden :super

Mne sa pacia hrozne tie tomove...tak neviem, ale stale vaham ci 17 alebo 18.

A inak neposlal si mi obrazky kolies co si vravel ... :bacha:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: jozefsv

mam taky pocit ze s kolesami pockam dokonca zimy.aj tak zachvilu treba prehodit kola.neoplati sa na mesiac nahadzovat nove kolesa.porozmyslaj cez jesen.ako som ti spominal,ja som jedne objednal ale stale nie su zaplatene takze rozmyslam.aj ked ich teraz vezmem tak uz ich toho roku nasadzovat nebudem

Neviem....ja som to chcel praveze poriesit este pred zimou....aj ked len na tyzden :super

Mne sa pacia hrozne tie tomove...tak neviem, ale stale vaham ci 17 alebo 18.

A inak neposlal si mi obrazky kolies co si vravel ... :bacha:D

poslem ale dnes uz nie.maju tam tusim 4 druhy v ponuke,ale na peugeot je toho malo.ceny su zaujimave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: jozefsv

mam taky pocit ze s kolesami pockam dokonca zimy.aj tak zachvilu treba prehodit kola.neoplati sa na mesiac nahadzovat nove kolesa.porozmyslaj cez jesen.ako som ti spominal,ja som jedne objednal ale stale nie su zaplatene takze rozmyslam.aj ked ich teraz vezmem tak uz ich toho roku nasadzovat nebudem

Neviem....ja som to chcel praveze poriesit este pred zimou....aj ked len na tyzden :super

Mne sa pacia hrozne tie tomove...tak neviem, ale stale vaham ci 17 alebo 18.

A inak neposlal si mi obrazky kolies co si vravel ... :bacha:D

poslem ale dnes uz nie.maju tam tusim 4 druhy v ponuke,ale na peugeot je toho malo.ceny su zaujimave

OK....ved to zas az tak neponahla...financie na to asi budu az koncom septembra ked tak...

A samozrejme zaujimave ceny bude len plus :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...