Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

18 disky na 406 coupe


jozefsv

Recommended Posts

Původně zaslal: Whitetiger

no ved ja som nepisal ze nie su povolene- napisal som ze sa na 405 sa nedodávali 17\" ale daju sa zapísat. tak neviem ake blbost som tu napisal.:grr

napisal si ze vsetko sa da ked sa chce.my sa tu bavime o 18 palcovych diskoch na coupe.zapisat sa to neda,toto sa ti tu snazim vysvetlit.ani na coupe sa 17 nedodavali a daju sa zapisat,ale bavime sa tu o inom.

takze ono sa nam chce ale neda sa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my sa tu tak trochu bavime o tom akou legalnou cestou sa daju zapisat 18 na coupe.odpoved je ze nijaka nie je,zatial.myslis ze si jediny kto ma toho spravneho znameho?nebud trapny

takeho znameho co ti to zapise na vlastne triko by som nazval debilom,pretoze kazdu vec pri dodatocnom zapise do tp musi podlozit do spisu,ktory skor alebo neskor moze byt kontrolovany.myslis ze sa da tak lahko niekto vyhodit z prace pre znamosti?preto vravim,ze toto urobi jedine ....

skus nabuduce ak budes na nieco reagovat napisat nieco rozumne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Whitetiger

ooooo- prepac pan dokonaly- myslim ze tu si moze povadat kazdy co chce- \"legalne\" to ide tiez no na moje \"trapne\" nazory asi nie si zvedavý. tak si to ries ako chces :papa:)

na trapne urcite nie,pytal som sa ta vyssie ze mas poradit ako.nedozvedel som sa nic.kto vie ten poradi,ako ja ohladom prepisov aut pretoze sa tomu obcas venujem.ak nemas co k tomu povedat tak sa radsej nevyjadruj.riesime tu moznosti,nie znamosti.zatial si nic neporadil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 8 let později...
V 21. 8. 2008 at 22:55, Y2K napsal:

Este treba spomenut ze ho budem mat nizsie o 4 cm....to tomu asi tiez neprida.

No a potom tie problemy s policajtami a pri havarii.

Takze 17??? :myslim

Mam znizene tiez Coupe o 40 so 17 a je to v pohode aj na hrboloch ale prechadza, na R18 BBS RX505 a povodne pruziny alebo 25mm

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Guest lilNoth

Ja sa vam cudujem... 18tky na coupe vyzeraju zle. Proti gustu ziaden disputat ako sa hovori ale vyzera to ako kociar. Velikanske kolesa, bije do oci. Kostitras... Neblaznite maximalne 17. :) mne sa to najviac paci na original 16tkach, pohodlie aj na dlhe cesty kdezto je to auto triedy grand tourer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...