Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 309 - řídící jednotka centrálu


sejnozka

Recommended Posts

Ahoj všem - prosím Vás, nevíte někdo, kde má originální central (jen na klíček bez DO) řídící jednotku.

Mám závadu, že občas otevře všechny dveře a občas jen ty u řidiče. Kamarád mi poradil zkontrolovat řídící jednotku. Nevím, ale kde je umístěná. Neměl jste někdo stejnou závadu? Motorky na jednotlivých dveřích jsou vyměněné během posledních dvou let kromě u řidiče.

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sejnozka

Ahoj všem - prosím Vás, nevíte někdo, kde má originální central (jen na klíček bez DO) řídící jednotku.

Mám závadu, že občas otevře všechny dveře a občas jen ty u řidiče. Kamarád mi poradil zkontrolovat řídící jednotku. Nevím, ale kde je umístěná. Neměl jste někdo stejnou závadu? Motorky na jednotlivých dveřích jsou vyměněné během posledních dvou let kromě u řidiče.

:myslim

Problém bude v tom motorku u řidiče,309tka zadnou RJ nema (teda aspon ty se kterejma sem se setkal a meli central z vyroby),vsechno ovlada ten ridicuv motorek,takze bud sehnat stejnej,nebo obyc a dodelat jednotku,treba s dalkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sejnozka

Ahoj všem - prosím Vás, nevíte někdo, kde má originální central (jen na klíček bez DO) řídící jednotku.

Mám závadu, že občas otevře všechny dveře a občas jen ty u řidiče. Kamarád mi poradil zkontrolovat řídící jednotku. Nevím, ale kde je umístěná. Neměl jste někdo stejnou závadu? Motorky na jednotlivých dveřích jsou vyměněné během posledních dvou let kromě u řidiče.

:myslim

Riadiaca jednotka centrálu je pod prístrojovkou. Bez nej by to nešlo. V tvojom prípade bude vadný prepínač motorčeka vodičových dverí alebo zlomený kábel pri prechode z dverí do stĺpika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej tiež by som povedal že to bude len káblik..

Táriadiaca jednotka môže však byť aj v prepážke u spolujazdca pripevnená z vrchu.

Alebo môžeš mať motorček s riadiacou jednotkou v kope , vtom prípade to máš v šoférových dverách.Ale najskôr to je len spínačom alebo kablikom ako písal pastorek.Tiež som mal podobny problém s centrálom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pastorek

Původně zaslal: sejnozka

Ahoj všem - prosím Vás, nevíte někdo, kde má originální central (jen na klíček bez DO) řídící jednotku.

Mám závadu, že občas otevře všechny dveře a občas jen ty u řidiče. Kamarád mi poradil zkontrolovat řídící jednotku. Nevím, ale kde je umístěná. Neměl jste někdo stejnou závadu? Motorky na jednotlivých dveřích jsou vyměněné během posledních dvou let kromě u řidiče.

:myslim

Riadiaca jednotka centrálu je pod prístrojovkou. Bez nej by to nešlo. V tvojom prípade bude vadný prepínač motorčeka vodičových dverí alebo zlomený kábel pri prechode z dverí do stĺpika.

pokud to neni nejakej dodelavanej central, tak original je u 309 ridici jednotka centralu soucasti moturku u ridice

videl bych to na prelamane kabely v pruchodce mezi dverma a A-sloupkem

[upravil dne 7/7/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ferry: Mal som P309 a motorček vo vodičových dverách bol taký istý ako v pravých a centrálnu jednotku som mal pri poistkovej skrinke. Nemôže byť rozdiel podľa ročníkov ale tak nejak? Nemal som to auto od novoti, tak je možné že to bolo dorábané, ale v tom prípade veľmi kvalitne.

[upravil dne 7/7/08 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pastorek

To Ferry: Mal som P309 a motorček vo vodičových dverách bol taký istý ako v pravých a centrálnu jednotku som mal pri poistkovej skrinke. Nemôže byť rozdiel podľa ročníkov ale tak nejak? Nemal som to auto od novoti, tak je možné že to bolo dorábané, ale v tom prípade veľmi kvalitne.

[upravil dne 7/7/08 pastorek]

dle katalogu ND tam ridici jednotka fakt neni, u vsech rocniku, je mozny ze nekdo sehnal komplet central z jineho peugeotu a dodelal ho tam, udelal jsem to tak ve 405, kde jsem central nemel, sehnal jsem na vrakaci moturky a ridici jednotku a taky by na prvni pohled nikdo nepoznal, ze to bylo dodelane, pac to bylo z originalnich dilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja centrál na 405.mám od výrobcu aj na dialku.Hore pri zrkadle je cirny senzor na dialkove. je knemu aj riadiaca skovana v priehradke.Ale robil som centrál kamarátovi na 309 a ten ju mal pod volantom pri poistkách.A takyto ho má ževraj od novoti.

Takže neviem. Skôr si myslím že musí mať riadiacu jednotku.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tosko

Ja centrál na 405.mám od výrobcu aj na dialku.Hore pri zrkadle je cirny senzor na dialkove. je knemu aj riadiaca skovana v priehradke.Ale robil som centrál kamarátovi na 309 a ten ju mal pod volantom pri poistkách.A takyto ho má ževraj od novoti.

Takže neviem. Skôr si myslím že musí mať riadiacu jednotku.:myslim

Pokud máš 405, tak zkušenosti z ní nematlej do dotazu na 309, kde je to úplně jinak :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeral som to podrobne i v schémach a vyzerá to tak že sú dve prevedenia. Našiel som schému kde je to ako píše Ferry a riadiaca jednotka je v ľavom motorčeku, ale tiež schému kde je riadiaca jednotka samostatne a ľavý motorček je zhodný s pravým. Pri tom druhom zapojení je i infra snímač na diaľkové. Tak teraz už nie som si istý.

Každopádne popisovaná porucha bude najskôr v ohybe káblov pri prechode z dverí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...