Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PŮJČOVNA: Zapůjčení sedaček, nosičů a jiného příslušenství


Shemik

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
ahoj může někdo půjčit lavici na tyden v červnu?nemůžu sehnat a jsem už trochu zoufalaá:aut:bojim

na jaký termín? já lavici rád půjčím pokud nejde o týden 18-24/6 kdy ji možná tedy možná budu potřebovat. Lavice je více méně fční (prostřední sedačka má malinko svérázný pás, ale funguje - vozím tam svoje děti, taky je porouchaný mechanismus vyndavání a posouvání v zacházení zaučím http://www.peugeot-club.com/forum/images/smilies/bigsmile.gif ) půjčím pochopitelně zdarma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já už se radovala.my jedeme do itálié právě tento termín,ale ještě mě napadlo mám 2samostanté sedačky ale nás je právě osm. kdyby jsi potřeboval jen 7 míst mohli bychom to na ten týden vyměnít prosím ozvi se a díky za ochotu:super

No měla by ses mrknout, jestli to vaše auto je v techničáku, pro 8 lidí :D, aby, jste se v pak nedivili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se zeptal Štěpuš. Už js zkusila aspoň kousek jet v tom v osmi lidech? Jak daleko pojedete? Jaké bude složení pasažérů? Osm dospělých, nebo čtyři dospělí a ctyři děti? Vyzkoušejte si to určitě nejdřív na nějaké kratší trase, abyste pak nebyli nemile překvapení. Já zkoušel jet jen v sedmi, dá se to, ale na dovolenou bych tím 1000 km v sedmi nejel, po městě to bylo v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já už se radovala.my jedeme do itálié právě tento termín,ale ještě mě napadlo mám 2samostanté sedačky ale nás je právě osm. kdyby jsi potřeboval jen 7 míst mohli bychom to na ten týden vyměnít prosím ozvi se a díky za ochotu:super

No měla by ses mrknout, jestli to vaše auto je v techničáku, pro 8 lidí :D, aby, jste se v pak nedivili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se zeptal Štěpuš. Už js zkusila aspoň kousek jet v tom v osmi lidech? Jak daleko pojedete? Jaké bude složení pasažérů? Osm dospělých, nebo čtyři dospělí a ctyři děti? Vyzkoušejte si to určitě nejdřív na nějaké kratší trase, abyste pak nebyli nemile překvapení. Já zkoušel jet jen v sedmi, dá se to, ale na dovolenou bych tím 1000 km v sedmi nejel, po městě to bylo v pohodě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se zeptal Štěpuš. Už js zkusila aspoň kousek jet v tom v osmi lidech? Jak daleko pojedete? Jaké bude složení pasažérů? Osm dospělých, nebo čtyři dospělí a ctyři děti? Vyzkoušejte si to určitě nejdřív na nějaké kratší trase, abyste pak nebyli nemile překvapení. Já zkoušel jet jen v sedmi, dá se to, ale na dovolenou bych tím 1000 km v sedmi nejel, po městě to bylo v pohodě.

dík za upozornění jsou nás 4 dospělí a čtyři malé děti takže je to v poho:super no snad:mad: ale to ti můžu říct po zkušenosti až pojedeme.avazadla budou samozřejmě na autě v rakvi a ty povezeme dokonce dvě takže snad to bude fajn.ale i tak představa že bych tuto cestu měla absolvovat v autobuse s cestovkou:bojim to jsem si už vyzkoušela díky už nechci více tady můžerm zastavit kdy budem chtít ale určo dám vědět pak zážitky z jízdy ,navíc chlapa bych do busu nedostala ani heverem ale když jsem řekla že jsem koupila tohle super autí a že jedem v červnu -itaiáno:D byl celkem i nadšenej i teď je z našeho mazlíka nadenej ,hele kluci onse mi do něj snad zamloval,skoro už žárlím:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SZ jako soukromá zpráva. Toto forum umožňuje kromě veřejných příspěvků do jednotlivých vláken také komunikovat soukromně tak, že to může číst pouze příjemce. Je to vlastně systém takové elektronické pošty. pod každým přízpěvkem nebo i na horní části stránky je odkaz na SZ. Pokud na něj ťukneš tak se v případě že to je u příspěvku od daného kamaráda dostaneš přímo do tvorby soukromé zprávy pro něj a nebo v případě horního odkazu se dostaneš do seznamu přijatých svých zpráv.

A tam už to je sice trochu krkolomné třeba s odpovědí, ale dá se to snadno pochopit.

Snad trochu vysvětleno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...