Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nepravidelné otáčky po startu


stikyworld

Recommended Posts

Mě to dělá taky, ale poměrně náhodně, někdy i uplně studenej motor nastartuju a šlape pěkně na těch cca 800 bez kolísání. Někdy ale po chvíli otáčky spadnou a pak motor přidá a skočí to na 1300 a chod je nepravidelný.. Viděl bych to tak 50 na 50. Sklidní se to většinou do 30sec. Párkrát mi takhle skočily otáčky i když jsem zahřátej motor vyřadil při dojíždění na křižovatce, ale to jsou vyjímky.

Jinak v zimě když jsem to koupil to chcípalo studený permanentně, ale to bylo špatným čidlem teploty chladící kapaliny, po výměně už to bylo OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ahojte,mne tiez kolisali otacky ale auto mi islo v pohode,ako som namontoval LPG,tak ked je studeny motor nejdem sa ani pohnut,motor jednoducho zdochne alebo ked zatlacim plyn az na podlahu,motor si ide svoje otacky a potom zdochne,menil som sviecky nepomohlo,bolo by dobre keby tu fakt niekto napisal ze co isto pomohlo,ja som volal aj do peugetu servisu tak este idem skusit dat ten novy soft a uz ked to nepomoze tak ozaj neviem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
V 3. 11. 2008 at 19:32, homat napsal:

Kolísání studeného motoru po startu je normální jev (strategie rychlého ohřevu a snížení emisí). Po ohřátí by se měly otáčky ustálit okolo 700 ot/min. Pokud je volnoběh okolo 800 ot/min je motor v nouzovém režimu řízený škrtící klapkou, ne variabilním zdvihem sacích ventilů.

Mám zkušenost - odkaz

Upraveno uživatelem Péťa
Opraven URL odkaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj, mám peugeot 207 1.4vti.Najeto 151tis.

Hledal jsem všude, ale můj problém jsem nikde nenašel a zakládat nové téma nechci, tak píšu sem. 

Zakoupil jsem staršího pežota a mám s ním tento problém. Při studeném startu mi motor normálně nastartuje a drží volnoběh. Když ale ohřátý motor vypnu a po chvilce nastartuju tak ještě ok, ale když třeba jdu na nákup a po 20min se vrátím k autu a nastartuju, tak motor jakoby jde na 2,3 válce a chtěl by skoro chcipnout.To se ale během cca 3,4 vteřiny(někdy trochu déle) pozvolna ustálí a volnobeh je ok.Ale taky stačí jenom trošku brnknout o plynový pedál a ihned se to srovná. Můžete mi prosím někdo poradit, na co se zaměřit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně už se natáhli lehce rozvody :) a na VTi byla i svolávačka na přeprogram motoru, právě z důvodu nedržení otáček... napiš mi do zpráv VIN a podívám se, zda se to nevztahuje i na tebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...