Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

multifunkční tiskárna


yaris1

Recommended Posts

Původně zaslal: pastorek

Ak to má slúžiť hlavne ako tlačiareň a kopírka tak potom možno radšej laser. V podobnej cenovej kategórii napríklad SAMSUNG SCX-4200 alebo HP LaserJet M1120 MFP. Výkonnejšie, lacnejšia prevádzka ale bez fotečiek.

No já bych právě ty fotky chtěl :myslim to víš zase ušetřím sobě!!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Tyhle tiskárny jsou opravdu na tisk pár papírů měsíčně a jsou přímo optimalizované na fotky. Pokud chceš něco na dokumenty s levným tiskem, bez určitě laserovku. Pokoušet se na těchhle malých levných inkoustovkách tisknout větší množství stránek je odešle velmi rychle na reklamační pracoviště prodejce. Nedaj to mechanicky a po roce se rozsypou. Nevím jak to má řešené u těchhle tiskáren HP, ale jednoznačně bych volil samostatně vyměnitelné barevné inkousty + hlava. Pokud HP zachovává svou tradiční koncepci barevné a černé cartridge, vyhni se jí velkým obloukem, nebo tě sežere na provozních nákladech.

//edit: jestli na fotky, tak ber Canonku.

[upravil dne 2/7/08 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasím, mám iP3500, která dostává pokouřit, tiskne všechno co potřebuju a nic s ní není.

A až se něco udá (ekologové mě zabijou) tak ji vyhodím a koupím zas podobnou. Stála 1600Kč a ta cena se mě hravě vrátí na neorigo náplních.

Ale souhlasím s rozdělenýma barvama, to bez debaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Přesně tak. Tyhle tiskárny jsou opravdu na tisk pár papírů měsíčně a jsou přímo optimalizované na fotky. Pokud chceš něco na dokumenty s levným tiskem, bez určitě laserovku. Pokoušet se na těchhle malých levných inkoustovkách tisknout větší množství stránek je odešle velmi rychle na reklamační pracoviště prodejce. Nedaj to mechanicky a po roce se rozsypou. Nevím jak to má řešené u těchhle tiskáren HP, ale jednoznačně bych volil samostatně vyměnitelné barevné inkousty + hlava. Pokud HP zachovává svou tradiční koncepci barevné a černé cartridge, vyhni se jí velkým obloukem, nebo tě sežere na provozních nákladech.

//edit: jestli na fotky, tak ber Canonku.

[upravil dne 2/7/08 Fakir]

Zase tolik toho nevytisknu denně tak 15 - 30 listů

Obě tiskárny mají samostatné zásobníky na barvu, Canonka 5 barev a HP 7 barev.

No fakt nevím co vzít, ono to bude asi na jedno brdo, akorát jinak zabalené.:roll, Náklady na tisk mne nějak netankujou, já to platit nebudu.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, to se dá. Osobně jsem měl vždycky samý HPčka, teď jsem nahradil umřetou multifunkci exemplářem od Canonu a k HP se nehodlám vracet (v sektoru inkoustovek, laserovky jsou v poho). HP mají děsivé ovladače. Nevím sice, jestli se to týká i PhotoSmartů, ale vzhledem k tomu, že všechny produkty HP (tiskárny, multifunkce, skenery) používají stejnou (stejně blbou) koncepci, tak se dá předpokládat, že ano.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Ok, to se dá. Osobně jsem měl vždycky samý HPčka, teď jsem nahradil umřetou multifunkci exemplářem od Canonu a k HP se nehodlám vracet (v sektoru inkoustovek, laserovky jsou v poho). HP mají děsivé ovladače. Nevím sice, jestli se to týká i PhotoSmartů, ale vzhledem k tomu, že všechny produkty HP (tiskárny, multifunkce, skenery) používají stejnou (stejně blbou) koncepci, tak se dá předpokládat, že ano.:myslim

HM to je slovo do pranice , rady ze života jsou nejcennější , díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá MP610 má to isté vnútro ako Canon iP 4300, 4500, 5300. Náplne CLI + PGI. Neoriginálne boli doteraz bez čipu, ten sa musel prelepovať z originálu, ale teraz sa objavili i s čipom a sú za polovičnú cenu originálov.

Ja používam iP 4300 a som úplne spokojný. Pri tých 15 - 30 stranách denne rátaj životnosť tak 2 -3 roky.

[upravil dne 2/7/08 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: yaris1

Asi Canon, ještě si na to nechám víkend a v pondělí to objednám:papa

Rozumná volba a vřele doporučuju sám mam doma IP4500 předtím jsem měl IP3500 a ještě předtím IP3000 a naprostá spokojenost fotky z toho jsou krásný a náklady na tisk supr. :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...