Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jakou pračku


Pe.Tr

Recommended Posts

prosím o radu , nejlépe někdo z oboru , momentálně delší dobu jsem nesledoval co je ted na trhu .

Sháním pračku , požadavky :

-plnění z boku

-ne nerez plašt

-min 1000ot

-třídy all A

-min 5kg prádla

-na rozměrech nezáleží

-whirpool už nechci :grr

-cena do 10.000,-

-no a fce klasické , nic extra nechci.

na víc si nevzpomenu , klidně pište co mate doma a jak jste spokojeni díky moc

jen pro upřesnění proč Whirpool už ne, před třemi lety jsem koupil uplně novou a nejvyšší třídu za 16 papíru a hned po skonceni zaruky totálně zrezlo víko (hoorem plnena), nevyskakuji čudlíky programu, teče , hučí ložisko jak prase no a ještě par drobností :grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Whirpool....? hmmm, hmmmm, za 16 tis? mnooo a Peťo, vzduchový filtr jsi měnil? sám víš dobře, co to umí udělat za neplechu (viz 407 cupé na Seči :D:D:D) :P:P:P

jinak osobní zkušenost mám z touto

a kdybych kupoval teď tak AEG

ale za 10tis to nebude žádná hitparáda. Pokud by byly cenové nůžky větší, každopádně něco od Miele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Whirpool....? hmmm, hmmmm, za 16 tis? mnooo a Peťo, vzduchový filtr jsi měnil? sám víš dobře, co to umí udělat za neplechu (viz 407 cupé na Seči :D:D:D) :P:P:P

jinak osobní zkušenost mám z touto

a kdybych kupoval teď tak AEG

ale za 10tis to nebude žádná hitparáda. Pokud by byly cenové nůžky větší, každopádně něco od Miele

ten samsung neni zrejme spatnej , Miele a Bosh jsou trosku jinde , bohužel spatna zkusenost a ne jedna se servisem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mám Bosch už 12 let, vím o čem mluvím, bez jediný závady pere stále denně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Žes neřekl, před pár týdny jsem naší starou AEG FAVORIT 6060 dal bráchovi. Jinak my půjdeme určitě znova do AEG, ale těsně pod 20 000 Kč (za 10 000,- fakt netuším, co dopobručit).

ne diky chci novou , 20 tisic za pračku rozhodně nedam kdyby se žena na hlavu stavěla , deset je optimum , klidne si koupim sitku za 6000 na dva roky a pak koupim dalsi ale koupit na dva roky za 15-20 to uz fakt nee, nehlede na to ze bohuzel vse draze pořizene a dobre recenzovane slo po zaruce do kopru a nejen bila technika. pro rejpaly , stroje nepretezuji a staram se o ně ale zrejmě si toho nevaží svině.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zedníčku, tohle si rozhodni zejména podle servisu. Na každé pračce se dřív nebo později něco vysype.

Mám AEG, nebál bych se Bosche ani Samsunga, ale pokud k tomu nebudeš mít v dosahu technika pralkowego, zbytečně by sis komplikoval život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baumatic - obecně slabší zastoupení servisů (kvalita výrobků velmi dobrá), Samsung - ještě horší, ale pračky jsou kvalitní, Elektrolux (bývalé Zanussi) dnes součást koncernu AEG (AEG = Elektrolux) Dobrá kvalita, velmi dobrá síť servisů. Bosch - hodně z ceny tvoří jméno, servis dostupný, kvalita průměrná. Vždy najdeš něco pro a proti. Dělám servisáka na Indesit, Whirpool, Zanussi (AEG) 12 let a dokonalý výrobek jsem nenašel :myslim Dnes bych koukal po vlastnostech a ceně a značku řešil až jako poslední :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame vyborne zkusenosti se znackou Brandt, ted od nich mame susicku a maximaaaalni spokojenost. Az se nam pokazi púracka tak jdeme urcite do Brandtu treba tuto

http://www.elmax.cz/brandt/pracky-a-susicky/predem-plnene-pracky/art_1085/wfs1045k.aspx

vic nez 1000 otacek nema cenu, pak mas pradlo pomackane a hlavne ta pracka nehorazne hvizda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle máme taky:

AEG LAVAMAT 72850

Už asi půl roku.

Stará 12ti letá Zanussi umřela :-(. Byly spolehlivá, ale chudinka už ten buben neutáhla :-)

Novou jsem vybíral podle parametrů, hlavní byly otáčky ždímání. Pračka je OK, je tichá, i při 1200 ždímacích otáčkách. Ty se dají snižovat. Kvůli sušičce čím víc, tím líp. Po sušení není stopa po zmačkání :-)

Ale má drobné ergonomické nedostatky:

- dveře nejdou otevřít na 180°, otevřené pak překáží

- knoflík na ovládání - je špatně vidět, na který program ukazuje

[upravil dne 1.7.2008 Mates1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

zatim vede miniho samsung , a proto se ptam jaka je zkusenost plusy a minusy .

servis není žádná hitparáda - myslím tím jeho dostupnost (kvalita OK-spolupráce samsung-calex zanechala pár kladných pozůstatků v podvědomí servisáků) ceny dílů odpovídají jejich reálné hodnotě - to tě ale v prvních 2 letech trápit nemusí (mohl bych vyprávět - motor do indesitu 5000,- :D:D). máme v rodině už třetí od samsungu a zatím se na ně nemuselo sahat. každopádně to chce ještě názor někoho nestraného ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...