Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 při jízdě podivně hučí!!!


BUKAJICBM

Recommended Posts

tak převodovka taky v cajku :super

Vidím to na přední ložiska. Jak bych je mohl vyzkoušet? Zda jsou to opravdu oni.

 

Díky :papa

 

Ještě trochu mimo mísu. Zvažuji koupi p. 406 kombi 3.0 V6 152kw r.v 2001, jaký je Váš názor na toto auto, tento motor? :cool:

Upraveno uživatelem Bratr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hučení mohou být oskákané gumy (dovedou hodně potrápit - přehoď za jiné), anebo ložiska. Ložisko zjistíš tak, že zvedneš auto a zatočíš rukou kolem a posloucháš. Nezačlo ti to hučet po výměně gum za zimní?

 

3V6 dost žere (10 l) a platíš velkou pojistku. (Měl jsem ho). Je to dost zbytečné, leda že by byl hodně levný. Dej odkaz, ať si taky smlsneme.

Motor s tím autem nemá moc práce, může být zachovalý. Na druhé straně, pokud je problém s hlavou (hlavami), tedy přehřívání, ztráta vody, tak oprava je drahá.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kolo sem zvednul a při točení na jednu i druhou stranu. Patrné hučení až praskání!! A začlo to hodně vibravat do podvozku a volantu. Podle mě 99% ložisko. Dělá to pouze jedna strana.

 

Neměl by někdo schéma výměny ložiska. Asi na tom nic nebude, ale nikdy jsem to nedělal :papa

 

Odkaz už je pryč, zmizla :/

Pojistka mě na tom asi štve nejvíc, to je pravda. Oproti 1.8 asi o 4t dražší. Ale myslím že je to spolehlivé auto. Hodně pohodlné a velké. A s plynem i provozní náklady :super

Chtěl bych do ní zainvestovat a vymazlit. A na to 3V6 ideál. Ale jak říkám jedně kombi. At´ji můžu pár let nechat. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...