Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 při jízdě podivně hučí!!!


BUKAJICBM

Recommended Posts

nebylo by od veci napsat ,co v tom je vubec za motor, jakou to ma vybavu a jakej rok vyroby to auto je, pripadne kolik ma cca najeto

pokud byl napriklad vymenenej remen at uz rozvodovej nebo na alternatoru, muze byt moc napnutej, pripadne to muze byt nejaka pridrena napinaci kladka nektereho z remenu, pak jiz zminena loziska kol, spojky apod

[upravil dne 28/6/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne zacalo teraz tiez hucat dost auto

vcera sa otec vratil z holandska na nom, jazdil na tom tam a presiel na tom normalne na slovensko (spolu asi 3tis km), motor to nie je, pri neutrali a vytoceni ide normalne

bol som u stryka v servise ten sa na tom zatial pre nedostatok casu len previezol usudil ze to vyzeraju byt gumy,

dnes som bol v bol u znameho v pneuservise, gumy su v poriadku, pravidelne opotrebovany, bez \"zubov\" alebo nepravidelnych tvarov, okrem jednej zadnej ich nebolo treba ani prevazovat,

auto ma najazdenych momentalne 153tis plus urcite 50tis stocenych, za nasho vlastnictva boli menene len zadne tlmice, tycky stabilizatora a brzdy, loziska nie, typujem to na loziska, co este by to mohlo byt? Najpravdepodobnejsie to ide z predu.

Pripadne ak by to boli gumy, nezacalo sa to prejavovat hned po vymene ale az po najazdeni nejakych 3tis km, gumy maju spolu 28tis, continental premiumcontact2 kupovane 04/2007

-je to P406combi, 2.0HDi, 80kW, 01/2001

[upravil dne 28.6.08 4ever]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Ložiská by hučali stále.Hučí pri zábere?Pri ubratí plynu a zaradenej rýchlosti?Pri jazde na neutrál hučí?

Po 100 km by som tipol hučanie diferencialu pre nevhodný olej,alebo jeho množstvo v skrini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ložiská by hučali stále.Hučí pri zábere?Pri ubratí plynu a zaradenej rýchlosti?Pri jazde na neutrál hučí?

Po 100 km by som tipol hučanie diferencialu pre nevhodný olej,alebo jeho množstvo v skrini.

Po 100m, hučí to jak při záběru tak na neutrál. S rychlostí se frekvence hučení zvyšuje.

A ještě mám jeden problém. okénko u řidiče mi v pohodě sjede dolů. Při jízdě nahoru jde sekaně po 5ti centometrech?'

Upraveno uživatelem Bratr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 100m, hučí to jak při záběru tak na neutrál. S rychlostí se frekvence hučení zvyšuje.

A ještě mám jeden problém. okénko u řidiče mi v pohodě sjede dolů. Při jízdě nahoru jde sekaně po 5ti centometrech?'

Okenko vyskákej nahoru, sjeď s ním dolů a znovu vyskakej nahoru, a podrž tlačítko asi 5 sek, pak vypni klíček, chvili počkej a znovu zapni, mělo by to chodit. Měl jsi odpojený akumulator a okno zapomělo krajní polohy, je to i v návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okenko vyskákej nahoru, sjeď s ním dolů a znovu vyskakej nahoru, a podrž tlačítko asi 5 sek, pak vypni klíček, chvili počkej a znovu zapni, mělo by to chodit. Měl jsi odpojený akumulator a okno zapomělo krajní polohy, je to i v návodu.

 

 

-Pozri olej v skrini.

-Okienko vytiahni hore a drž tlačítko pár sekúnd,stiahni dole a drž pár sekúnd,mohlo by to pomôcť.

 

 

okénko vyřešeno, stačilo podržet v horní poloze. :super :super Ano baterka odpojená byla :super

 

Olej chybí, musím ho dokoupit. Pak uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...