Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blizzardův Wágen - tuning :D


Blizzard

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

nema renault taky neco jako servicebox ? tam by se to dalo zjistit

Ferry, a nenašel by si mě prosím original číslo alespoň z té 607 v serviceboxu? Já samotné lízátko nějak nemůžu najít.:(

Už jsem to našel: oe čislo 7414 KR- cena 1493Kč. :(

[upravil dne 27/6/08 BoneDaddy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Ferry

nema renault taky neco jako servicebox ? tam by se to dalo zjistit

Myslím že nemá.

Jinak ten nárazník s těma dírama jak si dával obrázek je určitě z laguny -98, to lízatko co má blizzard, je z nárazníku z laguny 99-. Alespoň podle mě.

Stejně jsem nikde nenašel žádný na prodej tak je to jedno. :D

cece tak jsi mel pravdu, u laguny evo I byl maly facelift (ted si uvedomuju, ze dostaly napriklad cirou optiku apod. ) delaly se od 7/98 do 1/01

a predni naraznik vypadal takhle http://www.aci.cz/img.asp?stiid=21387 , takze to lizatko je fakt z nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

cece tak jsi mel pravdu, u laguny evo I byl maly facelift (ted si uvedomuju, ze dostaly napriklad cirou optiku apod. ) delaly se od 7/98 do 1/01

a predni naraznik vypadal takhle http://www.aci.cz/img.asp?stiid=21387 , takze to lizatko je fakt z nej

Jo to je vončo. :super Ale asi jen s nárazníkem co? No hold to vidím na vrakáč. :D

Na to ze 607 si nechám zajít chuť. :D

[upravil dne 27/6/08 BoneDaddy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Ferry Lagunu jsem měl ale ještě ten první model ,kde nebyla čirá optika.Pod nárazníkem byla taková podobná guma jako má Blizzard na obr .

zde je fotka jak to vypadalo na krajích malé oválné otvory

[upravil dne 27/6/08 honza406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

Ferry Lagunu jsem měl ale ještě ten první model ,kde nebyla čirá optika.Pod nárazníkem byla taková podobná guma jako má Blizzard na obr .

zde je fotka jak to vypadalo na krajích malé oválné otvory

[upravil dne 27/6/08 honza406]

mno prave ze u tehle starsi laguny r.v. 94-98 jsou ty ovalne otvory a ty tam Blizzard na fotce nema, takze to bude z Laguny vyrobene mezi roky 98-01 jeste nez prisla Laguna II

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, abych vás rozsoudil, tak je to přesně tak jak už tu pár lidí psalo. Od roku 94-98 se dělala laguna 1 s tím lízátkem s dírama, na 406ku ale nepude. rok 98 byla meziverze a 99-01 byla laguna 1 po faceliftu, pak byla L2, L3 atd... Psal už jsem i na náš klub pro Paul Jana jestli to někdo namá doma, ale nikdo se zatim neozval. :nevim

Uvidíte mě ale na srazu v šebetově. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...