Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ERG ventil


Mr.Blocek

Recommended Posts

duležité je si neplést pojmy EGR ventil je mechanický ventil, který je ovládán za pomocí podtlaku, tento podtlak je řízen el. magnetický ventilem (tento se často mění) Jinak pokud se mění el. mag. ventil nepřehrává se nic jenom se vymění kus za kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde mi o to, že když mi v servisu měnili erg ventil, tak auto po tomto zásahu ztratilo výkon. nejdříve jsem si myslel, že to nějak zmršili, ale v jiném servisu mi řekli, že je vše oki. nakonec to vypadá ta, že auto bylo nachipované a oni neudělali při tom zákroku zálohu řídící jednotky. auto bylo dovezené z belgie a ani jsem nevěděl, že tam chip byl. kontktoval jsem prvního majitele, který mi chipování potvrdil. proto se ptám, jestli se přehrává jednotka při tomto zákroku. děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som sa dnes dozvedel s Peugeotu, ze na mojom bol meneny ERG ventil pred 8000km , to som auto este nemal a vymena bola robena v Francuzsku. A auto taha good,

Co som sa este dozvedel, ze pred 50 000km bolo menene aj turbo :o to ten majitel mal zadara v ramci zaruky, ale aj tak uz pri 80 000km menit turbo, trocha zacinam pochybovat o kvalite tychto aut :nevim , dufam mne sa take nieco uz nestane, bo to uz nebude v ramci zaruky. Inak sa mi paci ako to maju vsetko zaregistrovane, pekne som si zistil historiu vozidla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...