Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 SW


Kik

Recommended Posts

Tak nevím, 307 SW se mi dost líbí, ale tahle 407 SW mi přijde dost futuristická, ale možná, že si na ní časem zvyknu. Připomíná mi totož spíš studii nového automobilu z přelomu století, než skutečné auto pro denní provoz - ale to je jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych pravdu řek 406 se mi líbila jako sedan nebo coupé, zato 407 se mi zdá mnohem hezčí jako kombík. Když jsem v klubu viděl foto tý nabušený krásky a pokud bude coupé vypadat podobně asi začnu dávat sazku častěji. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Napsán autorem Dave_k

Abych pravdu řek 406 se mi líbila jako sedan nebo coupé, zato 407 se mi zdá mnohem hezčí jako kombík. Když jsem v klubu viděl foto tý nabušený krásky a pokud bude coupé vypadat podobně asi začnu dávat sazku častěji. ;)

Podivej se na 407 Elixir a nebudeš dělat nic jiného než podávat SAZKU:D:papa:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Marek206

407 je sama o sobě fantastická kára a myslím si že SW je v současnosti absolutně nej kombál. prostě Sport-combi... Já ho chcíííííííí!!!

Ta se jim opravdu povedla co!!! Někde jsem četl anketu o designu aut (modelů) a na prvnim je BMW a na druhým je Peugeot, včetně motrek a skůtrů. Zbytek mají modely okopčené, ale je fakt že když vemu BMW a Peugeota tak tam nenajdu ani jeden model který by se mi nelíbyl!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...