Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

potreboval bych cenik v korunach


Guest Filip

Recommended Posts

Dival jsem se na Autobenex ale zadni spoiler a naraznik jsem v ceniku nenasel, moc bych to potreboval kvuli pojistovne, protoze mi nedavno dal zezadu pusinu stredni BMW a rosekal mi prave lakovanej spoiler GTi, naraznik a mlhovku taky zasmodrchal tazny oko. Pojistovna mi po dvou mesicich poslala na ucet 1500,- to sem teda cumel. Zajimalo by me, podle jakych tabulek to ten likvidator pocital, proto bych mu prave chtel donyst svuj cenik a rict mu ze zrovna moc spokojenej nejsem. Priste bez vahani volim zpusob opravy ne svepomoci ale na ucet a vrazim auto do Peugeotu. Copa by ste mi kdo poradil? diky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se bere z ceníku orig. dílů Peugeot, ne z žádných Benexů apod.

To bych se na tu pojiš?ovnu vydal pro vysvětlení, protože nárazník, spoiler, mlhovka a potlačené zadní čelo (které tam doufám bylo napsané?! ) by mělo být řádově za víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan,bylo to tam asi takhle

zadni spoiler - lak .. .. .. .. vymena ANO

zadni naraznik . . . . . . . vymena ANO

zadni mlhovka .. .. .. . . . vymena ANO

zadni tazne oko .. . . . . . . oprava ANO

vymena NE

Odhadoval jsem to tak na 4000 minimalne, to sem mu ja dub nerekl ze ten spoiler je z Gti a tak to taky nebylo uvedno. Je cca o litr drazsi. Ale z toho uz se nezblaznim. Co me ale siri je to jak me odbyly. Kdybych to dal do servisu, pak bych jim prinesl uctenku s sestkou a mel bych pokoj; novy a nalakovany dily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ceny:

zadni spoiler - 4.088,- (GTI 5.110,-)

zadni naraznik - 4.262,- (GTI 6.444,-)

zadni mlhovka - 712,-

Ceny jsou z ofic. ceníku Peugeot.

Nepočítal jsem montážní materiál nárazníku (vzpěry atd), to je leckdy taky pár set až litr, nepočítal jsem lakování spoileru (litr), nepočítal jsem opravu + lakování toho závěsu oka a okolí (to bych musel vidět).

Každopádně, těch 1.500,-, co jsi dostal, by odpovídalo amortizaci 90% - a to je teda docela přeháňka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele Filipe jenom te pobavim...vletela mi do zadku jedna 18 v Toyote, jel jsem ze zavodu, mel jsem v kufru kola za 100tacu, znicila se mi prehazovka a trosku bouchlej naraznik a zadek(no asi tak oprava 3tis)...z pojistovny jsem dostal 25000 za kola a 15000za auto...chce to byt svine a poradna:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...