Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ovládání nezávislého topení


Shemik

Recommended Posts

Pratele, resili jste uz nekdo nezavisle ovladani nezavisleho topeni? V Peugeotu mi rekli, ze nezavisle topeni v mem voze je, ale ovlada ho jen PC v aute a je potreba dodelat jen nezavisle ovladani a ze to i oni na tohle davaji rovnou do Webasta. Ve Webastu mi rekli, ze ta ovladaci sada stoji kolem 10.000 Kc. I casove programovani bych ozelel. Jde vlastne jen o vypnuti a zapnuti prihrivacku. Neresili jste uz nekdo tuto vec ???

[upravil dne 11/6/08 Shemik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny. Mam predjednany pokus o reseni pomoci alarmu. Volal jsem do firmy, ktera mi dela alarm a rekli, ze u nekterych vozu, to ovladani NT jde resit jednim z ovladacich vystupu z alarmu. Musim tam s tim ale teprve zajet a oni to pry posoudi az na miste az uvidi auto z tohoto hlediska. Tohle kdyby slo, tak to by byla pecka, pak by slo NT ovladat dokonce i na dalku (bez dalkoveho startu motoru), tak uvidim co z nich vypadne. Jaky mam alarm tady zminovat nechci, ale pokud to pujde, tak princip tady nejak zverejnim.

O jine ceste bez investice 10.000 do ovladaci sady zatim nevim, ale verim, ze nejaka bude. Tak kdybyste nekdo o necem vedeli, tak dejte vedet. Dik. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Wensdy

Mě by zajímalo kdy a za jakých podmínek nezávislé topení zapíná.

\"nezávislé topení\" zapíná , vždy, když ho pustíš, pokuď se jedná o topení.

Ale pokuď jde o přihřívač, což není kompletní nezávislé topení, tak ten zapíná pouze při nastartovaném motoru a pod podmínkou že je míň jak 10 stup. nová auta ,5 stup. starší vozy.

Takže u přihřívače chybí, při nejmenším ovládání, připojení na ventilaci, a někdy i vodní pumpa.

Skoro každý přihřívač lze dovybavit a rozšířít na nezávislé topení. vice info o topení http://www.autosip.cz

pokuď se jedná o to vlastní rozšíření, je to u každého vozu individuální. Udělám každému kdo projeví zájem nabídku.

[upravil dne 24.9.09 menge]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Poptával jsem to a tady je první nabídka.

Dobrý den,

na základě našeho telefonického rozhovoru Vám zasílám cenovou nabídku na

rozšíření přihřívače na plnohodnotné nezávislé topení ve voze: Peugeot

807, 2,0HDi, 100kW, rv. 2007.

Sada pro dovybavení přihřívače 9819.-

Ovladač- minihodiny 1500.-

Montáž a nastavení 4000.-

Celkem bez DPH 15319Kč

Celkem vč. DPH 18230Kč.

K ovládání lze použít jakýkoliv ovladač Webasto, jejich přehled najdete

na našich www stránkách http://autoklimatizace.cz/cz/nt_ovladani_webasto.php

Dodací termín je 10 dnů od objednávky, samotná montáž vyžaduje 2 dny.

[upravil dne 18.9.2008 Karambamo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Karambamo

já postupoval stejně a mám další dvě nabídky který jsou +/- 500 Kč stejný jako ta od autoklimatizace.cz ( cena za kit je stejná)

No jo, taková je cena za tento produkt, cena kitu je daná distributorem webasto. A pokud někam zavoláš, že chceš to a to, tak ti každý nabídne samozřejmně originál kit za tuto cenu.

Pravda ale je, že se dá vyrobit, což bych ti do telefonu neřek ani já kdyby jsi mi volal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

a co v tom kitu je že je to taková pálka?

a když to přebuduješ ty nebude problém se zárukou kdyby to topení odešlo, auto je ještě víc jak rok v záruce.

díky

Původně zaslal: menge

Původně zaslal: Karambamo

já postupoval stejně a mám další dvě nabídky který jsou +/- 500 Kč stejný jako ta od autoklimatizace.cz ( cena za kit je stejná)

No jo, taková je cena za tento produkt, cena kitu je daná distributorem webasto. A pokud někam zavoláš, že chceš to a to, tak ti každý nabídne samozřejmně originál kit za tuto cenu.

Pravda ale je, že se dá vyrobit, což bych ti do telefonu neřek ani já kdyby jsi mi volal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na první otázku odpovídám nou hau,

na druhou - jako autorizovaný servis Webasto, ti tam můžu namontovat třeba ještě jedno topení.

Co se týče toho rozšíření přihřívače, je potřeba k němu přivést pouze jeden drát , zbytek srandy je na ovládání klimatizace a ventilátoru, a somozžejmně ovladač- hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: menge

na první otázku odpovídám nou hau,

na druhou - jako autorizovaný servis Webasto, ti tam můžu namontovat třeba ještě jedno topení.

Co se týče toho rozšíření přihřívače, je potřeba k němu přivést pouze jeden drát , zbytek srandy je na ovládání klimatizace a ventilátoru, a somozžejmně ovladač- hodiny.

tak to je dobrá zpráva, myslel jsem že je třeba přidat čerpadlo, jestli platí +- ta cena co jsi uváděl tak bych si asi udělal výlet.

jak dlouho úprava trvá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...