Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ovládání nezávislého topení


Shemik

Recommended Posts

ja jsem tu delal anketu kdo chce dodelat nezavisle topeni a nebyla zadna reakce mel jsem rozjednanyho manika co to delaj profi ..... a chteli zato radove 6OOOkc i s hodinama a praci zadna reakce tak jsem to nechal plavat jeto nekde v nasi sekci cus:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i ja bych se do nejake hramadne \"slevy\" pridal rad ...

mam nabidku na morave (u rodicu) za cca 13 tis, coz letos nezvladnu. ale pri cene 6-8tis bych to bral.

Zalezi zda to bude 1. jen okruh voda nebo i interier a 2. zda to budou hodiny nebo gsm modul. Zavazil bych oboji ...

Gsm modul stoji 3t (bez dph). Na sade jsou drahe prave ty hodiny, snad by se ali odecist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i ja bych se do nejake hramadne \"slevy\" pridal rad ...

mam nabidku na morave (u rodicu) za cca 13 tis, coz letos nezvladnu. ale pri cene 6-8tis bych to bral.

Zalezi zda to bude 1. jen okruh voda nebo i interier a 2. zda to budou hodiny nebo gsm modul. Zavazil bych oboji ...

Gsm modul stoji 3t (bez dph). Na sade jsou drahe prave ty hodiny, snad by se ali odecist.

Ty hodiny z té sady stojí samotné 2000,- a jsou opravdu zbytečné, pokud to máš napojené na GSM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technik mi říkal, že (asi u novějších typů) ale namám to nijak ověřené, že bez těch hodin to nejde. Že sekvenčně ovldájí celé zařízení. Nejen zapnuto vypnuto, ale nějak jinak.

Jinak bych se ke kvalifikované hromadn montáži za vhodnějších podmínek řidal, ale muselo by to vzhledem k venkovním teplotám rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na toho manika mam kontakt neni problem se snim spojit jak rikam cena na pevno co jsem ukecal kdyz jsem ten prispevek psal byla do 6000kc a prace matros na hodina s nastavenim asi ctyr casu na spusteni a vypnuti tak reknete kolik zvas by se pridalo a skusime udelat mnoztevni slevu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za :xvul ale jak poznám že se sepne příhřev když je venku zima. Auto začíná topit vlažný vzduch tak po 1-2km, ale první čárka na teploměru (50°C) naskočí až tak po 5 a více km, tak nevím, zda to funguje či ne.

Není na to nějaká kontrolka nebo hláška na displeji? Nechce se mi moc v té zimě lézt pod auto a koukat, jestli se z toho malýho výfuku kouří:D

Pokud by mi to nefungovalo, co s tím, někdo to už řešil a na kolik se může vyšplhat oprava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...